
Пневматикалық степлерге арналған қапсырмалар 18GA, 1.25 x 1 мм, ұзындығы 13 мм, ені 5,7 мм, 5000 дана Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 18GA арт. 57651 қапсырмалары 13х1,25х1 мм жабдықпен толтырылған кез келген маркалы пневматикалық қапсырмаларға орнатылады. Олардың көмегімен оқшаулауды, орауыш материалдарды, матаны және гипсокартонды ағаш бетіне бекітуге болады. Артықшылықтары: Мырышпен қапталған болат кронштейндер коррозияға төзімді. Жабдық блоктарға желімделген, сондықтан оны сақтауға және толтыруға ыңғайлы. Қапсырмалардың сүйір ұштары оларды тіпті қатты материалдарға оңай соғуға көмектеседі. Қаттылығы 310 HV және созылу беріктігі 1100 Н/мм кронштейндердің сенімділігін қамтамасыз етеді және олардың майысуын болдырмайды. Қапсырмалар 5000 данадан тұратын қаптамада келеді, сондықтан олар ұзақ уақытқа жетеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 127 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 90 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 1.3 кг |
| Топ | ЖО-ға арналған шығыс материалдары |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 576-Пневматикалық степлерлер мен шегелерге арналған шегелер мен қапсырмалар |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996146980 |
- Бағасы: 2 907 ₸

