
Пневматикалық степлерге арналған қапсырмалар 18GA, 1.25 x 1 мм, ұзындығы 16 мм, ені 5,7 мм, 5000 дана Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 18GA арт. 57653 қапсырмалары 16х1,25х1 мм бекіткіштері бар кез келген пневматикалық қапсырмаларға жарамды. Олар матаны, қағазды, пластикті және ағаш бөлшектерді ағаш беттерге бекіту үшін қолданылады. Артықшылықтары: Коррозияға төзімділік — қапсырмалар мырышпен қапталған болаттан жасалған. Ыңғайлы сақтау және пайдалану — жабдық блоктарға бекітіліп жеткізіледі. Сүйір ұштары — қапсырмалар тіпті тығыз материалдарға да оңай соғылады. Қаттылығы 310 HV және созылу беріктігі 1100 Н/мм — қапсырмалар сенімді және жұмыс кезінде майыспайды. Бір қорапта 5000 дана — жабдық ұзақ уақытқа жетеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 49 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 70 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 1.5 кг |
| Топ | ЖО-ға арналған шығыс материалдары |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 576-Пневматикалық степлерлер мен шегелерге арналған шегелер мен қапсырмалар |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996146997 |
- Бағасы: 3 505 ₸

