
Пневматикалық степлерге арналған қапсырмалар 18GA, 1.25 x 1 мм ұзындығы 19 мм, ені 5,7 мм, 5000 дана Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қапсырмалар Matrix 18GA арт. 57655 ағаш қаңқаларды құрастыру, шатырды жөндеу, терезелер мен есіктерді монтаждау, жылытқыштарды бекіту үшін қолданылады. Оларды құрылыс пневматикалық қапсырмаларына салуға болады, олар бекіткіш ретінде 19х1,25х1 мм өлшемді жабдықты пайдаланады. Артықшылықтары: Болаттан жасалған және коррозияға төзімділігін арттыру үшін никельмен қапталған. Қапсырмалар желіммен бекітіліп, блоктарға жиналады, бұл сақтау мен пайдаланудың қарапайымдылығын қамтамасыз етеді. Үшкір ұштарының арқасында олар тіпті қатты материалдарға да оңай соғылады. Бекіткіштер сенімді және қозғалыс кезінде майыспайды, өйткені олардың қаттылығы 310 ВВ және созылу беріктігі 1100 Н/мм. Қапсырмалар ұзақ уақытқа жетеді — жеткізу көлеміне 5000 дана.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 49 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 82 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 1.75 кг |
| Топ | ЖО-ға арналған шығыс материалдары |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 576-Пневматикалық степлерлер мен шегелерге арналған шегелер мен қапсырмалар |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996147000 |
- Бағасы: 4 056 ₸

