
Пневматикалық степлерге арналған қапсырмалар 18GA, 1.25 x 1 мм ұзындығы 22 мм ені 5,7 мм, 5000 дана Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 18GA арт. 57657 тік бұрышты қапсырмалар 22х1,25х1 мм жабдықпен зарядталатын кез келген пневматикалық қапсырмаларға арналған бекіткіш болып табылады. Олар жиһаздың қаптамасын өзгертуге, ағаш жақтауларды бекітуге, қабырғаларды қаптауға және оқшаулауға мүмкіндік береді. Артықшылықтары: Қапсырмалар никельмен қапталған болаттан жасалған, сондықтан коррозияға төзімді. Жабдық жұмыс кезінде құлап кетпейді, себебі ол жақсы желімделген және қапсырмаға салуға ыңғайлы блоктарға жиналған. Қапсырмалардың сүйір ұштары тіпті қатты материалды оңай тесіп, құрал мен беттің деформациялану қаупін азайтады. Қапсырмалардың жоғары сенімділігіне 310 HV қаттылығы және 1100 Н/мм созылу беріктігі есебінен қол жеткізіледі. Жеткізу көлеміне 5000 дана кіреді, бұл әуесқой үшін ғана емес, тәжірибелі шебер үшін де жеткілікті болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 47 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 127 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 90 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 1.96 кг |
| Топ | ЖО-ға арналған шығыс материалдары |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 576-Пневматикалық степлерлер мен шегелерге арналған шегелер мен қапсырмалар |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996147017 |
- Бағасы: 4 659 ₸

