
FUBAG Рутилді жабыны бар дәнекерлеу электроды FB 3 D4.0 мм (қорап 5 кг)
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG Рутилді жабыны бар дәнекерлеу электроды FB 3 D4.0 мм (қорап 5 кг)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 3361 |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | 38871 |
| Биіктік_шиптор | 54.00 |
| Диаметрі, мм | 4 |
| Ұзындық_шиптор | 454.00 |
| Пікірлер саны | 1 |
| Пікірлер саны | 1 |
| Қысқаша атауы | FUBAG электродтар FB 3 D4.0 мм |
| Ең жоғары баға | 1510.00 |
| Электрод маркасы | FB3 |
| Ең төменгі баға | 1510.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG электродтар FB 3 D4.0 мм |
| Сайттың атауы толық | FUBAG Рутилді жабыны бар дәнекерлеу электроды FB 3 D4.0 мм (қорап 5 кг) |
| Қалдық | 6 |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| Қамту | рутил |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Пікірлер бойынша рейтинг | 5 |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 8781 |
| Жаңа өнімдерге сұрыптау | 20151219 |
| Түсі | Қызыл |
| Шиптордың ені | 65.00 |
| Штрих-код | 4260298388716 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

