
FUBAG шпилькалы тескіш пистолет P35
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG шпилькалы тескіш пистолет P35
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 3459 |
| Журналдың сыйымдылығы, дана. | 100 |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | 100162 |
| Салмақ | 1,338 кг |
| Осы тауармен бірге сатып алады (дүкен) | Шпилькалы тескіш пистолеттің компрессорлары P25, Пневматикалық құралдарға арналған шлангілер мен майлар, шпилькалы тескіш пистолетке арналған қосқыштар мен шпилькалар p 35, Fubag жұмыс қолғаптары , Fubag жұмыс костюмі, Fubag қорғаныс костюмі, Атыс штыры |
| Биіктік_шиптор | 60.00 |
| Қағу тереңдігі, мм | 10 - 35 |
| Ұзындық_шиптор | 230.00 |
| Пікірлер саны | 3 |
| Пікірлер саны | 2 |
| Қысқаша атауы | FUBAG шпилькалы тескіш пистолет P35 |
| Ең жоғары баға | 4780.00 |
| Маркерлер | Жаңа |
| Брутто салмағы, кг | 1,3 |
| Таза салмағы, кг | 0,95 |
| Ең төменгі баға | 4780.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG шпилькалы тескіш пистолет P35 |
| Сайттың атауы толық | FUBAG шпилькалы тескіш пистолет P35 |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| Ауа беру, дюйм | 1/4" |
| ОЛАРҒА ұқсас тауарлар | IV9LOP0RAEO53E |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Өлшем (ГА) | 23 |
| Ауа шығыны, л/атыс | 0,4 |
| Пікірлер бойынша рейтинг | 5 |
| Ұсынылатын шланг диаметрі, дюйм | 3/8" |
| Қима диаметрі, мм | 0,64 |
| Аяқтың қимасы, мм | 0,64 |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 15525 |
| Жаңа өнімдерге сұрыптау | 20190215 |
| Мақалалар | Гараж және үй үшін кілтсөзді таңдаймыз |
| Файлдар | https://fubag.ru/upload/iblock/b1a/kq0zbl4mcokn68rrzgjhrbgseanhrpgk/fbgManual_NAILER.pdf, https://fubag.ru/upload/iblock/093/qnxjbm75qnzpt6863twvz9b13gymhwqs/kart_shema_100162.pdf |
| Шиптордың ені | 200.00 |
| Штрих-код | 4260614313095 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

