
Бетон араластырғыш СТ-160, 160 л, 700 Вт Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бетон араластырғыш Сибртех СТ-160 цемент және бетон ерітінділері мен қоспаларын дайындау үшін қолданылады. Көлемі 125 литр барабан 80 литрге дейін қоспаны өндіруді қамтамасыз етеді. Тәж шойыннан жасалған, бұл бетон араластырғыштың қызмет ету мерзімін едәуір арттырады. Оның 2200 сағаттық жұмыс ресурсы және 300 сағаттық істен шығу уақыты бар. Ол Ресейдегі өз зауытында шығарылады, бұл сапаны тиімді бақылауға кепілдік береді. Артықшылықтары: Төзімді қаптама судан және зақымданудан қорғауды қамтамасыз ету үшін электрондық құрамдастарды жабады. Барабанның кең пішінінің арқасында қоспаны мұқият араластырады, сонымен қатар мойынтіректерге түсетін жүктемені азайтады. Резервуар арнайы ұнтақ бояумен қапталған, бұл коррозия қаупін айтарлықтай азайтады. Жүктемелерге және дірілге төзімділік 360° осьтерді толық қамти отырып, траверсті рамаға бекіту тораптарының сенімді конструкциясын қамтамасыз етеді. Қажет болса, барабан осінің ажыратқыш жинағы мойынтіректерді жылдам өзгертуге мүмкіндік береді. Термиялық қорғаныс қозғалтқыштың беріктігін қамтамасыз етеді - ол қызып кеткен жағдайда автоматты түрде өшеді. Жетектегі шкивтің айналуын біліктен беретін болат төлке бар - бұл құрылымдық шешім бүкіл жинақтың сенімділігін арттырады. Құрылымның тұрақтылығы мен діріл деңгейінің төмендеуі рамадағы металл аяқпен қамтамасыз етіледі. Тасымалдауды жеңілдету үшін үлкен дөңгелектері бар кронштейн қарастырылған. Қоспаның мөлшерленген берілуі жұмыстың ыңғайлылығы үшін оның жағдайын бекіту мүмкіндігімен рульдің көмегімен жүзеге асырылады. Бетон араластырғыштың тірегі үлкен салмақты көтере алады, ал арматураланған тіреуіш жақтау құрылымның қаттылығы мен металл сыйымдылығын арттырады. Құрастыру оңай - тісті доңғалақ зауытта әлдеқашан көрсетілген, ал қалған бөліктер болттармен бекітілген және арнайы құралды пайдалануды қажет етпейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 725 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 570 мм |
| _пакеттегі ені | 805 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Тәж | шойын |
| Салмақ | 60.5 кг |
| Брутто салмағы | 60.5 ж |
| Қаптамадағы габариттері | 810 х 730 х 570 мм |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Құрылыс жабдықтары |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 954-Бетон араластырғыштар |
| Қозғалтқыштың максималды қуаты | 700 Вт |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Резервуардың көлемі | 160 л |
| Бетон қоспасының дайын қоспасының көлемі | 80 л |
| Ерекшеліктері | редуктордың болмауы |
| Қозғалтқыш түрі | Электрлік |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4606800059963 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

