
Соғылған балта, құрастырылған, 840/1070 г, ағаш балта, 400 мм, Б, (Ижевск) Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Соғылған балта Б 21672 жұмыс бөлігінің салмағы 840 г және ағаш балта 400 мм, жалпы салмағы 1070 г, тұрмыста пайдалануға арналған. Кішкентай, түзу жүзі бар құрал ағаштың кез келген түрін кесуге және кесуге мүмкіндік береді.Артықшылықтарыжоғары сапа — тор 60 Г болаттан жасалған және қажетті қаттылыққа дейін шыңдалған.Жүріс орнындағы болат сына — кенеп пайдалану кезінде сырғып кетпейді.Зауыттық қайрау — құралды сатып алғаннан кейін бірден пайдалануға болады.Кеуіп кетуден қорғау — ағаш балта олифамен сіңдірілген.Қатты соққы және ыңғайлы тасымалдау — балтаның салмағы 1070 г, тұтқасының ұзындығы 400 мм.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 440 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 170 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 1.1 кг |
| Жайманың салмағы | 840 ж |
| Топ | Балталар,колуналар, балталар |
| 1 топ | 2-Ұсталық құрал |
| 3 топ | 216-Балталар |
| Тұтқаның ұзындығы | 400 мм |
| Жайма материалы | болат 45 |
| Тұтқаның материалы | береза |
| Ерекшеліктері | соғылған |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800058744 |
- Бағасы: 3 955 ₸

