
Соғылған балта, құрастырылған, 1100/1500 г, ағаш балта, 500 мм, Б, (Ижевск) Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Соғылған балта Б 21664 жұмыс бөлігінің салмағы 1100 г ағаш балта 500 мм, жалпы салмағы 1500 г, күнделікті өмірде әртүрлі ағаш түрлерін өрескел өңдеу үшін пайдалы. Оның көмегімен шабуды да, шабуды да орындауға болады.Артықшылықтарыбалта басы 60 Г болаттан жасалған және оның беріктігін қамтамасыз ететін шыңдалған.Кесетін бөлік қайралған, сондықтан балта толығымен пайдалануға дайын.Болат сына жұмыс пышағы мен балтаның сенімді қосылуына кепілдік береді.Кеуіп кетуден қорғау үшін ағаш балта кептіру майымен сіңдірілген.Балтаның ұзындығы 500 мм және балтаның салмағы 1500 г болғандықтан, үлкен діңгектерді кесуге мүмкіндік беретін үлкен күш қамтамасыз етіледі.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| _баптамадағы биіктік | 45 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 520 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 190 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 1.48 кг |
| Жайманың салмағы | 1100 ж |
| Топ | Балталар,колуналар, балталар |
| 1 топ | 2-Ұсталық құрал |
| 3 топ | 216-Балталар |
| Тұтқаның ұзындығы | 500 мм |
| Жайма материалы | болат 45 |
| Тұтқаның материалы | береза |
| Ерекшеліктері | соғылған |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800058706 |
- Бағасы: 4 895 ₸

