
Ағашқа арналған қол ара, 400 мм, 2D тіс, қыздырылған үлкен тіс 5-6 TPI, екі компонентті тұтқа Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 400 мм қалақшасы бар, 5-6 TPI қадамы бар дөрекі қыздырылған тістері және 2D қайрауы бар, екі бөліктен тұратын тұтқасы бар Matrix 23556 ағаш арасы ағашты жылдам бойлық немесе көлденең кесу үшін қолданылады. Жұмыстың жоғары жылдамдығына толқынды қайрауы бар ірі тістердің және 4-5 мм әмбебап қадамның арқасында қол жеткізіледі. Тістерді екі жақты қайрау өзімізден де, өзімізден де бағытта аралауға, сондай-ақ қажет болған жағдайда кесу жиегін қайрауға мүмкіндік береді. Қол ара ағаш ұстасы және шаруашылық жұмыстарын орындау үшін жарамды. Артықшылықтары Пышақ жоғары механикалық беріктікке ие, себебі ол 65Мн серіппелі болаттан жасалған. Жұмыс жиегі шыңдалған тістердің арқасында кесу қасиеттерін ұзақ уақыт сақтайды. Құрал коррозияға төзімді, себебі оның беті қорғаныш лакпен қапталған. Темір арамен жұмыс істеу ыңғайлы, өйткені бедерлі беті бар эргономикалық тұтқа қолыңызда сырғып кетпейді. Темір араның жоғары сапасын өндірістің барлық кезеңдерінде тұрақты технологиялық бақылауды жүзеге асыратын өндіруші растайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 400 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 500 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 155 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.373 кг |
| Топ | Пилы |
| 1 топ | 2-Ұсталық құрал |
| 3 топ | 235-Ағашқа арналған "МАТРИЦА" темір аралары |
| Тістер | 2D |
| Жайманың болат маркасы | 65 Mn |
| Мақсаты | Универсальное |
| Кенепті жабу | түссіз |
| Тұтқа | екі компонентті |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Тістердің қадамы | 5-6 TPI |
| Штрих-код | 4044996134833 |
- Бағасы: 1 971 ₸

