
Механикалық құбыр майыстырғыш, табандары 3/8"-1", STELS пластик қаптамасында
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Пластикалық қораптағы 3/8–1 дюймдік аяқ киімдері бар Stels 18112 қолмен механикалық құбыр майыстырғышы құбырлардың кез келген түрін орнату кезінде күнделікті өмірде пайдалы болады. Ол болат, мырышталған және аралас металлопластикалық құбырларды дәл және тегіс майыстыру үшін қолданылады. Құбырларды 180° бұрышқа дейін бүгуге қабілетті. Артықшылықтары Жинаққа диаметрі 3/8-1 дюйм және қабырғасының қалыңдығы 2 мм-ге дейінгі құбырларды бүгуге мүмкіндік беретін 7 қондырма кіреді. Екпін берілген бұрыштан ауытқуға жол бермейді, бұл жұмыстың дәлдігін арттырады. Ұзартылған тұтқа оператордан қажетті күшті азайтуға көмектеседі. Қарапайым конструкциясы арқасында құбыр майыстырғыш күрделі техникалық қызмет көрсетуді қажет етпейді. Пластикалық корпус құбыр майыстырғышты ыңғайлы тасымалдауға/сақтауға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 180 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 660 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/18112.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 420 мм |
| Бренд | STELS |
| Салмақ | 27.3 кг |
| Топ | Трубогибы |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 181-Трубогибы |
| Құбырдың максималды сыртқы диаметрі | 25 мм |
| Иілудің максималды бұрышы | 180 град |
| Өңдеу материалы | металл |
| Құбыр профилі | круглый |
| Аяқ киімнің өлшемдері | 1 дюйм, 1/2 дюйм, 3/4 дюйм, 3/8 дюйм, 5/8 дюйм, 7/8 дюйм, 9/16 дюйм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996182780 |
- Бағасы: 64 090 ₸

