
Құралдар жинағы 83 дана, 1/2", 1/4" Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 13500, 1/2 және 1/4 дюймдік құралдар жинағы 83 бөліктен тұрады және автокөліктерді жөндеуге және техникалық қызмет көрсетуге, сондай-ақ тұрмыстық жұмыстарға арналған. Жинақтағы қондырмалар HEX және TORX қоса алғанда, профильдер мен сплайндардың әртүрлі түрлері бар бекіткіштерге арналған. Жинақ кәсіби шеберлер мен автокөлік жүргізушілеріне пайдалы болады. Артықшылықтары Жиынтықтың барлық элементтері беріктігі жоғары аспаптық болаттан жасалған және белсенді пайдалануға төтеп бере алады. Тоттануға қарсы күңгірт жабын құралдардың қызмет ету мерзімін ұзарта отырып, оларды тоттан қорғайды. Қорғаныш жабыны бар ысырмалы кілттердің тозуға төзімділігі жоғары. Әрбір кілттің жалаушалы қосқышы ысырманың айналу бағытын лезде өзгертуге мүмкіндік береді. 45 тісті ысырмалардың қадамы 8 градусты құрайды, бұл тар кеңістікте жұмыс істеуді жеңілдетеді. Ұзартқыштар мен гимбалдар бекіткіштерге жету қиын жерлерде қол жеткізуді қамтамасыз етеді. Жинақ металл құлыптармен жабылатын соққыға төзімді пластиктен жасалған қорапқа салынған, сондықтан оны сақтауға және тасымалдауға ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Жиынтық | |
| Қаптама түрі | Пластикалық кейс |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 85 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 380 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 300 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 5.53 кг |
| Топ | Аспаптар жиынтығы |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 1351-Ресей + Сибртех аспаптар жиынтығы |
| Ұзындығы | 380 мм |
| Пәндер саны | 83 |
| Бастың максималды өлшемі | 32 мм |
| Болат маркасы | 45 |
| Жайманың болат маркасы | болат 45 |
| Губкалардың материалы | индустриальная сталь |
| Тұтқаның материалы | екі компонентті |
| Өзек материалы | болат 45 |
| Бастың ең аз өлшемі | 4 мм |
| Мақсаты | автокөліктерді жөндеуге арналған |
| Ерекшеліктері | ысырмасы бар |
| Қамту | хроммен қаптау |
| Кенепті жабу | хромирование |
| Қосылатын шаршының өлшемі | 1/4 дюйм, 1/2 дюйм |
| Тұтқа | двухкомпонетная |
| Құлып түрі | металл |
| Ұштықтың түрі | шестигранный |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Тістердің қадамы | 45 |
| Штрих-код | 4044996068619 |
- Бағасы: 20 338 ₸

