
DLC1300/24 майсыз ауа компрессоры 1,3 кВТ, 24 литр, 206 л/мин Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Кіріс өнімділігі 206 л/мин болатын Denzel DLC1300/24 компрессоры шығуда май қоспаларынсыз таза сығылған ауаны қамтамасыз етеді, бұл оны бояу, паркет пен қаптаманы бекіту, электронды жабдықты үрлеу, шиналарды үрлеу кезінде пайдалануға мүмкіндік береді. Пневматикалық құралдың ұзақ мерзімді жұмысын қамтамасыз ету үшін қолайлы, мысалы: пневматикалық аэрограф, пневматикалық бүріккіш пистолет, пневматикалық гравер, пневматикалық бұрғы, пневматикалық бұрғы және пневмонейлер. Ең басты артықшылығы - мұнайдың болмауына байланысты ол тұрақты техникалық қызмет көрсетуді қажет етпейді. Картердің болмауы құрылымды 22,5 кг жеңіл етеді, ал тұтқасы мен дөңгелектері тасымалдауды жеңілдетеді. Артықшылықтары: Термиялық сақтандырғыш қызып кету немесе қысқа тұйықталу кезінде қозғалтқыштың жұмысын тоқтатады, бұл оның істен шығуына жол бермейді. Арқасында үйкеліске қарсы жабыны бар цилиндр үйкеліс коэффициентін және бөлшектердің тозуын азайтады, бұл қозғалтқышқа түсетін жүктемені азайтады. Ал цилиндрдің қырлы беті жылуды таратуды жақсартады. Қағаз картриджі бар сүзгі ауа ағынына ең аз қарсылыққа қол жеткізуге мүмкіндік береді, бұл өнімділікті арттырады. Сүзгідегі тығыздағыш ауаның ағып кетуіне жол бермей, абразивті бөлшектерсіз таза ауаға кепілдік береді. Сақтандырғыш клапан артық қысымды дер кезінде төмендетеді, бұл төтенше жағдайлардың алдын алуға мүмкіндік береді. Конденсатты төгу оңай - су төгетін тығын астыңғы жағында орналасқан және құралсыз бұрап алу үшін арнайы аялдамалары бар. Компрессор пневматикалық желідегі және қабылдағыштағы қысымды бақылау үшін екі манометрмен жабдықталған. Құрал EURO (Rapid) жылдам босату қосқышының арқасында оңай және оңай қосылады. Аяқтағы төсемдер діріл деңгейін төмендетеді және компрессордың тұрақтылығын қамтамасыз етеді. Кепілдік 3 жыл.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 580 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 560 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 15.06.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО N RU Д-CN.ПФ02.В.23309-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/58171.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭО N RU Д-CN.ПФ02.В.23309-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 260 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 22.59 кг |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Компрессорлар және пневмоқұралдар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 580-Ауа компрессорлары |
| Максималды қысым | 8 бар |
| Қуат | 1.3 кВТ |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Ресивердің көлемі | 24 л |
| Ерекшеліктері | мұнайға мұқтаж емес, жылжымалы, май қоспасыз ауа шығарады |
| Өнімділік | 206 л/мин |
| Бренд елі | Германия |
| Қозғалтқыш түрі | Электрлік |
| Компрессор түрі | поршневой прямой привод |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Майлау материалының түрі | майсыз |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 4044996182186 |
- Бағасы: 76 370 ₸

