
DC1700/50, 1.7 кВТ, 50 литр, 260 л/мин Denzel тікелей жетекті ауа компрессоры
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel DC1700/50 компрессоры қарқынды жүктемелерге оңай төтеп бере алады, бұл оны күнделікті өмірде де, кәсіби салада да: құрылыста немесе автосервисте пайдалануға мүмкіндік береді. Ресивердің көлемі 50 л және кірістегі өнімділігі 260 л/мин пневматикалық құралдың жұмысын қамтамасыз ету үшін жеткілікті, мысалы: пневматикалық бұрғы, пневмонейлер, пневмостеплер. Кіріктірілген қорғаныстар қозғалтқыштың ұзақ қызмет ету мерзіміне кепілдік береді: қызып кету немесе қысқа тұйықталу кезінде ол бұзылудың алдын алу үшін автоматты түрде өшеді. Артықшылықтары: Жоғары ресурс пен сенімділік сапалы бөлшектерге кепілдік береді: шойыннан жасалған иінді білік пен цилиндр, сүзгі корпусы және металл фитингтер. Картердің іргелес беттері қосымша механикалық өңдеуден өтеді, соның есебінен майдың ағуы жойылады. Берік дәнекерленген тігістері бар қалыңдығы 2,3 мм болат табақтардың арқасында ресивердің үлкен ресурсы. Қозғалтқыш жылуды тиімді тарататын қырлы құбырлы құбырлардың арқасында қызып кетпейді. Резеңке тығыздағыш сорғыштардың сүзгіні айналып өтуіне жол бермейді, сондықтан ресиверге тек тазартылған ауа кіреді. Құралдарды қосуға ыңғайлы: EURO (Rapid) жылдам ажыратылатын қосқыш қамтамасыз етілген. Қысымды бақылау екі манометрдің көмегімен жүзеге асырылады. Конденсатты ағызу тез және оңай - саусақтардың астындағы аялдамалары бар су төгетін тығын қосымша құралсыз бұрап шығарылады. Жұмыс аймағы бойынша қозғалудың қарапайымдылығы мен ыңғайлылығы - дөңгелектер мен тұтқа қарастырылған. Кепілдік 3 жыл.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 720 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 740 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 15.06.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО N RU Д-CN.ПФ02.В.23309-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/58164.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭО N RU Д-CN.ПФ02.В.23309-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 330 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 29.8 кг |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Компрессорлар және пневмоқұралдар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 580-Ауа компрессорлары |
| Максималды қысым | 8 бар |
| Қуат | 1.7 кВТ |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Ресивердің көлемі | 50 л |
| Ерекшеліктері | мощный для своего класса мотор, высокая производительность |
| Өнімділік | 260 л/мин |
| Бренд елі | Германия |
| Қозғалтқыш түрі | Электрлік |
| Компрессор түрі | поршневой прямой привод |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Майлау материалының түрі | майлы |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 4044996182193 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

