
Бензинді көгалшапқыш GLD-520SP-VE, 196 см3, ені 52 см, жетек, вариатор, электрлік іске қосу, 60 л
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GLD-520SP-XT үлгісімен көгалдарды, саябақтарды, спорт алаңдарын, партерлерді немесе көгалдардың басқа түрін жасау оңай. 6,5 ат күші бар көлік тіпті арамшөптермен жабылған аумақты да жеңе алады. Бір өтуде ол ені 52 см жолды өңдейді, бұл 1800 шаршы метрден астам шөп шабуға мүмкіндік береді. м 1 сағатта. Бір жанармай құю станциясында шөпті 60 минутқа дейін шабуға болады. Кесу биіктігін пайдаланушының өзі көгалдың түріне қарай реттейді (барлығы 7 деңгей, 25-тен 75 мм-ге дейін). Нәтижесінде биіктігі 4 см-ге дейін мінсіз тегіс және төмен кесілген алдыңғы жамылғы немесе спорттық ойын алаңы, 4-6 см шөптері бар функционалды көгал немесе ең биік шөптері бар бау-бақша көгалдары болады. Көгалшапқыштың басты ерекшелігі - қозғалтқышты іске қосуды едәуір жеңілдететін электрлік стартердің және қозғалыс жылдамдығын реттеуге мүмкіндік беретін вариатордың болуы. Көлік өздігінен жүреді, сондықтан оны тәжірибесіз пайдаланушы да басқара алады - тек оны бағыттау жеткілікті. Артықшылықтары: Мульчирование режимі: шөп органикалық материалға өңделеді және көгалдарға тыңайтқыш ретінде қайтарылады. Бүйірлік шығару функциясы: шабылған шөп өңделетін аумаққа біркелкі үйіледі. Пішенді кептіру үшін өте қолайлы. Доңғалақ жетегі: айналу моментін диаметрі ұлғайтылған дөңгелектерге беру шөп шабатын машинаның учаске арқылы өтуін айтарлықтай жеңілдетеді. Қозғалыс жылдамдығын реттеу : төмен жылдамдықта вариатор қалың шөпті шабуға және шектеулі аумақта жұмыс істеуге, жоғары жылдамдықта сирек және жас шөптерді кесуге мүмкіндік береді. Толтыру индикаторы бар 60 литрлік көлемді шөп ұстағыш : жиі босату қажет емес, тазалау жеңілдетіледі және мата материалы мен пластиктің үйлесімі арқылы бұйымның беріктігі артады. Оңтайландырылған палуба геометриясы - берік корпус шөп кесінділері шөп ұстағышқа тезірек және оңай түсуі үшін жасалған. Аккумулятор батареясының заряд деңгейінің көрсеткіші: жеткілікті зарядпен жасыл, қажет болған жағдайда қайта зарядтау үшін қызыл. Қозғалтқышты сынудан қорғау - кіріктірілген ауа сүзгісі қозғалтқыш цилиндріне бөлшектердің түсуіне жол бермейді. Жанармайды автоматты түрде айдау жүйесі: праймерді басудың қажеті жоқ, шөп шабатын машина мұны өзі жасайды. Эргономикалық тұтқа - машинаны алға жылжытуды жеңілдетеді және нәтижесінде пайда болатын тербелістерді басады. Палубаның ішін оңай тазалау: шлангты 1/2 дюймдік жылдам босату қосқышы арқылы арнайы фитингке жалғап, сумен қамтамасыз ету жеткілікті. Қыста орналастыру ыңғайлылығы: шөп шапқыш үйде көп орын алмайды, өйткені оның бірнеше секундта жиналатын жылдам қысылатын эксцентрлік қысқыштары бар тұтқасы бар. Көгалшапқыштардың қосымша артықшылығы - қозғалтқыштың айналу жылдамдығын реттеу. Машина ашық жерде жылдам жұмыс істеп қана қоймай, сонымен қатар шектеулі кеңістік жағдайында қозғалтқыштың төмен жылдамдықтарында ұқыпты маневр жасай алады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 580 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 560 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 16.03.2024 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО RU C-CN.ПФ02.В.03761-21 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/58806.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/ЕАЭО RU C-CN.ПФ02.В.03761-21.pdf |
| _пакеттегі ені | 960 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 45.2 кг |
| Шабу биіктігі максималды | 75 мм |
| Шабу биіктігі минималды | 25 мм |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Бау-бақша және егін жинау техникасы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 588-Газонокосилки бензиновые |
| Шөп шабу деңгейлерінің саны | 7 |
| Корпус материалы | Болат |
| Қуат | 6.5 а.к. |
| Қозғалтқыштың көлемі | 196 см3 |
| Картердегі майдың көлемі | 0.6 л |
| Жанармай багының көлемі | 0.8 л |
| Шөп жинағыштың көлемі | 60 л |
| Ерекшеліктері | мульчирование, жылдам тазалау, бүйірден шығару, электростарт, вариатор |
| Қозғалтқыш өндірушісі | DENZEL |
| Биіктікті реттеу | орталық |
| Кесетін элемент | Пышақ |
| Бастаушы | электрический/ручной |
| Қозғалтқыш түрі | бензиновый 4-х тактный |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Шөп жинағыштың түрі | Біріктірілген |
| Қаптама түрі | картонный короб |
| Жанармай | АИ-92 |
| Шабу ені | 520 мм |
- Бағасы: 290 390 ₸

