
Бензинді қайшы DTL-37-4T, 4 тактілі, 37 см3, бір бөліктен тұратын штанга, 2 бөліктен тұратын Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel DTL-37-4T 1,4 а.к. бензинмен жұмыс істейтін қайшы көгалдарға күтім жасау және арамшөптерді шабу ғана емес, сонымен қатар жас бұталар мен ағаштарды кесуге мүмкіндік береді. Ол бірден үш кескіш құралмен жабдықталады: шабу ені 42 см балық аулау сызығымен, үш жүзді пышақпен және шабу ені 25,5 см ара дискімен. Төрт тактілі қозғалтқыш қызып кету қаупінсіз үлкен көлемдегі жұмыстарды орындауға мүмкіндік береді. Ол отынды екі тактілі аналогтарға қарағанда үнемді тұтынады және тозуға азырақ бейім. Артықшылықтары: Соққыға төзімді пластиктен жасалған корпус триммер қозғалтқышын зақымданудан, ал операторды жарақаттанудан және күйіп қалудан қорғайды. Поршеньдік топтың жоғары ресурсы сапалы бөлшектерді қамтамасыз етеді: қозғалтқыш цилиндрі кеуекті хроммен қапталған және шыңдалған. Жабдыққа айналу моментін беретін редуктор сенімді және соққыға төзімді, сондықтан ол тіпті жоғары айналу жиілігінде де кептеліп қалмайды. Отынды айдауға арналған праймер қозғалтқышты іске қосуды жеңілдетеді және оператордың уақытын үнемдейді. Easy Start іске қосу жүйесі ұзақ үзілістен кейін де бензин қозғалтқышын іске қосуды жеңілдетеді. Круиздік бақылау жүктемеге байланысты қозғалтқыштың қажетті жылдамдығын орнатуға мүмкіндік береді. Easy load технологиясымен күшейтілген триммер катушкасы желіні жүктеуді жылдам және оңай етеді, сондықтан тіпті жаңадан бастаушы да катушкаға техникалық қызмет көрсетуді басқара алады. Қорғаныс жабыны ұқыпты шабуды қамтамасыз етеді және операторға кір мен тастардың түсуіне жол бермейді. Велосипед тұтқасы қолға ыңғайлы орналасады, кең ұстауды және қозғалыстарда кедергісіз жұмыс істеу мүмкіндігін қамтамасыз етеді. Бұл шешім қысқа мерзімде, мысалы, шөп шабу үшін көп мөлшерде шөп шабуға мүмкіндік береді. Әмбебап екі иықты жүйе омыртқаның табиғи емес орналасуын болдырмай, қолдардағы жүктемені алып тастауға ғана емес, сонымен қатар арқаны жеңілдетуге мүмкіндік береді. Сонымен қатар, белдікте жамбас қорғанысы бар, сондықтан штангаға соғу салдарынан аяқтың көгеруі жоққа шығарылады. Оңтайландырылған дірілге қарсы жүйе тербелістерді басады, осылайша оператор денсаулығына зиян келтірместен ұзақ уақыт жұмыс істей алады. Триммердің салмағы небәрі 7.2 кг, оны кез келген пайдаланушы еш қиындықсыз көтере алады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 250 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 430 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 28.05.2025 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС RU C-CN.НА83.А.00917-21 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Стандарт-1" ОС "Сертификат-Стандарт" ЖШС |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/96267.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/ЕАЭО RU C-CN.НА83.А.00917-21.pdf |
| _пакеттегі ені | 1650 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 7.2 кг |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Бау-бақша және егін жинау техникасы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 962-Триммеры бензиновые |
| Орамды бекіту | M10 x 1.25 LH |
| Сызықтың максималды диаметрі | 3 мм |
| Қуат | 1.4 л. с. |
| Қозғалтқыштың көлемі | 37 см3 |
| Картердегі майдың көлемі | 0.1 л |
| Жанармай багының көлемі | 0.55 л |
| Дискіні орнатуға арналған қону диаметрі | 25.4 мм |
| Максималды жүктеме кезінде отынды тұтыну | 1 л/сағ |
| Кесетін элемент | пышақ, сап |
| Бастаушы | қолмен |
| Қозғалтқыштың тактілігі | төрт тактілі |
| Қозғалтқыш түрі | Бензинді |
| Катушка түрі | полуавтоматическая |
| Қаламның түрі | велосипед бөлмесі |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Жанармай түрі | АИ-92 |
| Қаптама түрі | картон қорап 2 дана |
| Штанга түрі | ажырамас |
| Шпиндельдің айналу жиілігі | 9500 об/мин |
| Шөп шабу сызығының ені | 420 мм |
| Пышақпен шабу ені | 255 мм |
- Бағасы: 93 670 ₸

