
Пневматикалық степлерге арналған қапсырмалар 18GA, 1,25х1 мм ұзындығы 28 мм ені 5,7 мм, 5000 дана Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 18GA арт. 57661 қапсырмалары пластик немесе ағаш бөлшектерді бетон, кірпіш және ағаш беттерге бекітуге мүмкіндік береді. Олар өлшемі 28х1,25х1 мм бекіткіштермен жұмыс істейтін кез келген пневматикалық қапсырмаларға жарамды. Артықшылықтары: Жоғары беріктік және коррозияға қарсы — қапсырмалар болаттан жасалған және никельмен қапталған. Пайдаланудың қарапайымдылығы — бекіткіштер блоктарға бекітіледі, сондықтан ол құлап кетпейді және степлер дүкеніне оңай бекітіледі. Қапсырмалардың сүйір ұштары бүгілу қаупінсіз тіпті тығыз материалдарды тесуді жеңілдетеді. Жабдық деформацияға төзімді, себебі ол 310 ВВ қаттылыққа дейін шыңдалған және 1100 Н/мм созылу беріктігіне ие. Қапсырмалардың қоры 5000 дананы құрайды — олар ұзақ уақытқа жетеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 59 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 98 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 2.45 кг |
| Топ | ЖО-ға арналған шығыс материалдары |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 576-Пневматикалық степлерлер мен шегелерге арналған шегелер мен қапсырмалар |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996147031 |
- Бағасы: 5 483 ₸

