
Пневматикалық степлерге арналған қапсырмалар 18GA, 1.25 x 1 мм ұзындығы 32 мм ені 5,7 мм, 5000 дана Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қапсырмалар Matrix 18GA арт. 57663 өлшемі 32х1,25х1 мм бекіткіштермен жұмыс істейтін кез келген пневматикалық қапсырмаларға жарамды. Олар қаптау және оқшаулау материалдарын монтаждау, кабельдер мен белдемшелерді ағаш беттерге бекіту үшін қолданылады. Артықшылықтары: Коррозияға қарсы жабыны бар болат конструкция қапсырмаларды сынудан қорғауды қамтамасыз етеді. Жылдам толтыру және төгілуден қорғау — қапсырмалар желіммен бекітіліп, ыңғайлы блоктарға жиналады. Қапсырмалардың қайралған аяқтары жұмыстың сапасы мен жылдамдығын арттырады. Қаттылығы 310 HV және созылу беріктігі 1100 Н/мм жабдықтың иілуге төзімділігін және оның беріктігін қамтамасыз етеді. Жеткізілім жиынтығына 5000 қапсырма кіреді, сондықтан олар ұзақ уақытқа жетеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 67 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 98 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 2.75 кг |
| Топ | ЖО-ға арналған шығыс материалдары |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 576-Пневматикалық степлерлер мен шегелерге арналған шегелер мен қапсырмалар |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996147048 |
- Бағасы: 6 196 ₸

