
Пневматикалық степлерге арналған қапсырмалар 18GA, 1.25 x 1 мм, ұзындығы 35 мм ені 5,7 мм, 5000 дана Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 18GA Art. 57665 тікбұрышты қапсырмалар 35x1,25x1 мм жабдықпен толтырылған кез келген өндірушілердің пневматикалық қапсырмаларына сәйкес келеді. Олар жұмсақ материалдарды, кабельдерді, тақтайшаларды және жылытқыштарды ағаш беттерге бекіту үшін қолданылады. Артықшылықтары: Қапсырмалар болаттан жасалған және никельмен қапталған, сондықтан коррозияға ұшырамайды және ылғалдылығы жоғары бөлмелерде пайдалануға болады. Бекіткіштерді сақтауға және дүкенге салуға ыңғайлы — ол желімделген және блоктарға жиналған. Қапсырмалар бетін бүлдірмейді және қатты материалдарды оңай тесіп өтеді, өйткені олардың үшкір аяқтары бар. 310 HV қаттылығы мен 1100 Н/мм созылу беріктігінің арқасында жабдық деформацияға төзімділіктің жоғарылауымен сипатталады. Жиынтыққа 5000 қапсырма кіреді, яғни олар ұзақ уақытқа жетеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 73 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 98 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 3 кг |
| Топ | ЖО-ға арналған шығыс материалдары |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 576-Пневматикалық степлерлер мен шегелерге арналған шегелер мен қапсырмалар |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996147055 |
- Бағасы: 6 685 ₸

