
Пневматикалық степлерге арналған қапсырмалар 18GA, 1.25 x 1 мм, ұзындығы 38 мм ені 5,7 мм, 5000 дана Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 18GA арт. 57667 болат кронштейндері жөндеу және құрылыс жұмыстарын жүргізуге жарамды: шатырды бекіту, қаптау, ауыстырылатын үйлер мен ағаш қаңқаларды монтаждау. Олар пневматикалық қапсырмаларға 38х1,25х1 мм өлшемді бекіткіштерді қолдана отырып толтырылады. Артықшылықтары: Болат конструкциясы коррозияға төзімділік үшін никельмен қапталған, яғни бекіткіштерді жоғары ылғалдылық жағдайында пайдалануға болады. Қапсырмалар бір-біріне желімделіп, блоктарға жиналады, бұл сақтау мен пайдаланудың қарапайымдылығын қамтамасыз етеді. Сүйір аяқтар бұрғылау қондырғысын тіпті қатты материалдарға оңай соғуға көмектеседі. Қаттылығы 310 HV және созылу беріктігі 1100 Н/мм кронштейндердің сенімділігін қамтамасыз етеді — олар қозғалған кезде деформацияланбайды. Жинақ 5000 қапсырмадан тұрады, сондықтан ол ұзақ уақытқа жетеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 79 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 127 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 90 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 3.38 кг |
| Топ | ЖО-ға арналған шығыс материалдары |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 576-Пневматикалық степлерлер мен шегелерге арналған шегелер мен қапсырмалар |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996147062 |
- Бағасы: 8 116 ₸

