
Мәрелік шегелер, (түйреуіштер) 23GA мәрелік пневматикалық шегеге арналған D 0.64 мм, ұзындығы 12 мм, 5000 дана Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 23GA әрлеу микрошпилькалары кез келген маркалы пневматикалық әрлеу шегелерімен жұмыс істеуге жарамды. Жұқа ағаш материалдарды бекітуде, сәндік элементтерді құрастыруда қолдануға болады. Ұзындығы 12 мм және диаметрі 0,64 мм шегелер ұқыпты және көзге түспейтін ілмек үшін өте қолайлы. Артықшылықтары: 23 ГА түрі — шегелердің басы мен миниатюрасының болмауы оларды жасырын, бірақ қауіпсіз ұстау қажет болғанда тамаша көмекші етеді. Егер бекіту кезінде желім негізгі функцияны атқарса, сәндік элементтің бекітілуін шпилькалармен мұқият қолдауға болады. Шегелер бір қаптамаға 5000-нан оралады, сондықтан бір сатып алу ұзақ уақытқа созылады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 13.5 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 65 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 33 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.3 кг |
| Топ | ЖО-ға арналған шығыс материалдары |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 576-Пневматикалық степлерлер мен шегелерге арналған шегелер мен қапсырмалар |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996147079 |
- Бағасы: 633 ₸

