
Бензин генераторы LK 6500, 5,5 кВТ, 230 В, резервуар 25 л, Kronwerk қолмен іске қосу
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Kronwerk LK 6500 электр станциясы елде, дүкенде, кеңседе немесе құрылыс алаңында пайдалануға өте ыңғайлы. Мысалы, тоңазытқышты, электр плитасын, 5 қыздыру шамын, теледидарды бір уақытта қосуға болады. Жоғары қуат көрсеткіштеріне қарамастан, отын шығыны 2,6 л/сағ өте үнемді, бұл жанармай құюсыз 9,6 сағат жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Қолмен стартермен жабдықталғандықтан, тіпті суық ауа райында немесе ұзақ уақыт жұмыс істемей тұрғаннан кейін де іске қосу оңай. Артықшылықтары: Қосылған құрылғылар желідегі секірулерден қорғалған, себебі AVR құрылғысы кернеуді автоматты басқаруды қамтамасыз етеді. Кіріктірілген қорғаныс жүйесі қозғалтқыштың қызмет ету мерзімін арттырады: шамадан тыс жүктеме, қысқа тұйықталу немесе май деңгейі төмен болған жағдайда генераторды автоматты түрде өшіреді. Бензин дұрыс емес уақытта таусылмайды - арнайы индикатордың арқасында жанармай деңгейін бақылау оңай. Генераторды механикалық зақымданудан сенімді қорғауды болат жақтау қамтамасыз етеді. Интуитивті түсінікті басқару - жұмысты басқарудың барлық элементтері алдыңғы панельде жинақталған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | KRONWERK |
| Өндіруші ел | Германия |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 530 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 705 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 16.03.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС N RU Д-CN.ПФ02.В.21113-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/94689.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭО N RU Д-CN.ПФ02.В.21113-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 540 мм |
| Аккумулятор жиынтықта | Нет |
| Балама | синхронды |
| Бренд | KRONWERK |
| Салмақ | 75 кг |
| 12-ден шығу | Иә |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Генераторлар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 946-Бензинді генераторлар |
| Өлшеу аспаптары | вольтметр |
| Дөңгелектер мен тұтқалар жиынтықта | Жоқ |
| Розеткалар саны | 3 |
| Кернеуді бақылау | AVR |
| Қозғалтқыштың максималды қуаты | 13 а.к. |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Альтернатордың орамасы | алюминий |
| Қозғалтқыштың көлемі | 420 см3 |
| Картердегі майдың көлемі | 1.1 л |
| Жанармай багының көлемі | 25 л |
| Қозғалтқыш өндірушісі | KRONWERK |
| Отын шығыны | 2.6 л/ч |
| Бастаушы | қолмен |
| Қорғау дәрежесі | IP23 |
| Бренд елі | Германия |
| Қозғалтқыш түрі | төрт тактілі |
| Қаптама түрі | ашық |
| Розетка түрі | 230В/16А |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Жанармай түрі | АИ-92 |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Шу деңгейі | 97 дБ |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

