
Бензинді генератор LK 6500E, 5.5 кВТ, 230 В, бак 25 л, электростартер Kronwerk
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Генератор тұрмыстық электр желісі болмаған жағдайда автономды электрмен жабдықтауға арналған. Ерекшеліктері Қуатты және үнемді қозғалтқыш. Сенімді альтернатор. Жанармай деңгейінің көрсеткіші. Майдың төмен деңгейінің индикаторы. Вольтметр. Элеткростартердің артықшылықтары. Аккумулятор жиынтықта. Тасымалдауға арналған жинақ жиынтықта. Болат таратқыш білік. Шамадан тыс жүктеме мен қысқа тұйықталудан қорғау. Автоматты кернеу реттегіші AVR. Май деңгейі төмен болған кезде жұмыстан қорғау. Жиынтықтылық Генератор - 1 дана. Шырақ кілті - 1 дана. Аша 230В/16А - 3 дана. Кепілдік талоны бар пайдалану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | KRONWERK |
| Өндіруші ел | Германия |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 530 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 705 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 16.03.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС N RU Д-CN.ПФ02.В.21113-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/94690.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭО N RU Д-CN.ПФ02.В.21113-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 540 мм |
| Аккумулятор жиынтықта | Иә |
| Балама | синхронды |
| Бренд | KRONWERK |
| Салмақ | 83 кг |
| 12-ден шығу | Иә |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Генераторлар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 946-Бензинді генераторлар |
| Өлшеу аспаптары | вольтметр |
| Дөңгелектер мен тұтқалар жиынтықта | Иә |
| Розеткалар саны | 3 |
| Кернеуді бақылау | AVR |
| Қозғалтқыштың максималды қуаты | 13 а.к. |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Альтернатордың орамасы | алюминий |
| Қозғалтқыштың көлемі | 420 см3 |
| Картердегі майдың көлемі | 1.1 л |
| Жанармай багының көлемі | 25 л |
| Қозғалтқыш өндірушісі | KRONWERK |
| Отын шығыны | 2.6 л/ч |
| Бастаушы | қолмен, электрмен |
| Қорғау дәрежесі | IP23 |
| Бренд елі | Германия |
| Қозғалтқыш түрі | төрт тактілі |
| Қаптама түрі | ашық |
| Розетка түрі | 230В/16А |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Жанармай түрі | АИ-92 |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Шу деңгейі | 97 дБ |
- Бағасы: 174 690 ₸

