
Қолмен ұсталатын тақтайша кескіш 600 х 14 мм, мойынтіректердегі каретка, күшейтілген тұтқа, жеңіл алюминий Барс төсегі
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 600 мм-ге дейін және қалыңдығы 14 мм-ге дейін плиткалар мен фарфордан жасалған тастан жасалған бұйымдарды кесуге арналған тұтқасы және жеңіл алюминий төсегі бар мойынтіректері бар Bars 87580 қол плитка кескіші. Қаптау жұмыстарының үлкен көлемі үшін тұрмыстық және кәсіби пайдалануға жарамды.Артықшылықтарытежегіш ролик жоғары тозуға төзімділігімен және ресурсымен сипатталады, өйткені. ВК-8 қатты қорытпасынан жасалған.Құбырлы бағыттағыштар қалыңдығы ұлғайтылған хромдалған болаттан жасалған, коррозияға қарсы қосылыстармен қапталған және ұзақ уақыт қызмет етеді.Төменгі кронштейн екі бағыттаушы рельс, цилиндрлік мойынтіректер және кері байланыстың болмауы арқылы еркін және тегіс қозғалады, бұл жұмыс сапасын арттырады.Алюминий қорытпасынан жасалған тұтас құйылған төсем құрылғының орнықты орналасуына және тақтайшаның сенімді бекітілуіне кепілдік береді.Рельстердің ұштарында арбаның тірекке соғылуын және кесу кезінде тақтайшаның жылжуын болдырмайтын резеңке амортизаторлар бар.Реттелетін бүйірлік аялдама сериялық кесудің ыңғайлылығын қамтамасыз етеді.Плитка кескіштің конструкциясында плиткаларды бұрышпен кесуге арналған бұрыш өлшегіші бар металл сызғыш бар.Резеңкеленген жабыны бар тұтқа ыңғайлы пайдалану үшін қолында сырғып кетпейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Барс |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 170 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 820 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 20.05.2020 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 1705 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/1705.pdf |
| _пакеттегі ені | 240 мм |
| Бренд | БАРС |
| Салмақ | 8.5 кг |
| Топ | Плиткорезы |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 876-Қол тақтайша кескіштер |
| Кесу ұзындығы | 600 мм |
| Өңделетін тақтайшаның максималды қалыңдығы | 14 мм |
| Кесетін элемент | ролик |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Бұрыштық рез | Да |
| Штрих-код | 4044996128115 |
- Бағасы: 29 630 ₸

