
Бензин генераторы LK-950, 0,8 кВТ, 230 В, 2 тактілі қозғалтқыш, 4 л, Kronwerk қол стартері
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Kronwerk LK-950 94667, 230 В бензин генераторы, максималды қуаты 0,8 кВТ, 2 тактілі қозғалтқыш, резервуар көлемі 4 литр, қолмен стартер, - қуаты 0,65 кВТ—қа дейінгі тұрмыстық техника мен электроника заттары үшін резервтік қуат көзі. Оған, мысалы, теледидарды, ноутбукты немесе шамды қосуға болады. Қуатты және үнемді екі тактілі қозғалтқыш генераторды тұрмыстық мақсатта пайдалануға мүмкіндік береді. Артықшылықтары Шамадан тыс жүктеме мен қысқа тұйықталудан қорғау жүйесі генератордың істен шығуына жол бермейді. Вольтметр шығыс кернеуін бақылауды қамтамасыз етеді. Резеңке тіректер генератордың тегіс беттерде тұрақтылығын қамтамасыз етеді. Ыңғайлы тұтқа бензинмен жұмыс істейтін электр генераторын жылжытуды және оны көлікке тиеуді жеңілдетеді. Құрылғы ықшамды (380 x 320 x 320 мм), сондықтан сақтау орнында көп орын алмайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KRONWERK |
| Өндіруші ел | Германия |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 330 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 340 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 01.03.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО N RU Д-КН.ПФ02.В.20758-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/94667.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭС N RU Д-CN.ПФ02.В.20758-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 390 мм |
| Аккумулятор жиынтықта | Нет |
| Балама | синхронды |
| Бренд | KRONWERK |
| Салмақ | 15.5 кг |
| 12-ден шығу | Жоқ |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Генераторлар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 946-Бензинді генераторлар |
| Өлшеу аспаптары | вольтметр |
| Дөңгелектер мен тұтқалар жиынтықта | Жоқ |
| Розеткалар саны | 1 |
| Қозғалтқыштың максималды қуаты | 2 л. с. |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Альтернатордың орамасы | алюминий |
| Қозғалтқыштың көлемі | 63 см3 |
| Жанармай багының көлемі | 4 л |
| Қозғалтқыш өндірушісі | KRONWERK |
| Отын шығыны | 1,05 л/сағ |
| Бастаушы | қолмен |
| Қорғау дәрежесі | IP23 |
| Бренд елі | Германия |
| Қозғалтқыш түрі | екі тактілі |
| Қаптама түрі | ашық |
| Розетка түрі | 230В/16А |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Жанармай түрі | АИ-92 мен майдың қоспасы |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Шу деңгейі | 65 дБ |
- Бағасы: 38 689 ₸

