
Бензин генераторы LK 2500, 2.2 кВТ, 230 В, бак 15 л, Kronwerk қолмен іске қосу
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Kronwerk LK 2500 94687, 230 В бензин генераторы, максималды қуаты 2,2 кВТ, резервуар көлемі 15 литр, қолмен іске қосу, электр құралдарын, тұрмыстық техника мен электрониканы, сондай-ақ жарықтандыру құрылғыларын қуатпен қамтамасыз етуге мүмкіндік береді. Жалпы қуаты 2 кВТ-тан аспайтын тұтынушыларды электрмен жабдықтауға арналған. Сенімді 4 тактілі қозғалтқыштың арқасында құрылғы ұзақ уақыт қызмет етеді. 220 вольтты генератор елде, гаражда, сондай-ақ ашық ауадағы іс-шаралар кезінде пайдалы болады. Артықшылықтары Май деңгейін автоматты басқару жүйесі картерде май жеткіліксіз немесе мүлдем болмаған кезде электр генераторын іске қосуға мүмкіндік бермейді, бұл қозғалтқыштың істен шығуына жол бермейді. Айнымалы ток қосқышы бензинмен жұмыс істейтін электр генераторын істен шығудан сақтай отырып, рұқсат етілген жүктемеден асқан кезде іске қосылады. AVR құрылғысы кернеудің жоғарылауына сезімтал құрылғылардың тұрақты жұмысын қамтамасыз ету үшін шығыс кернеуін реттейді. 12В тұрақты ток шығысы автомобиль батареяларын зарядтауға мүмкіндік береді. Вольтметр шығыс кернеуінің деңгейін көзбен бақылауға мүмкіндік береді. Жанармай деңгейінің көрсеткіші резервуардағы бензиннің мөлшерін бақылауға және оны уақытында толтыруға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KRONWERK |
| Өндіруші ел | Германия |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 450 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 600 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 16.03.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО N RU Д-КН.ПФ02.В.21114-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/94687.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭС N RU Д-CN.ПФ02.В.21114-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 445 мм |
| Аккумулятор жиынтықта | Нет |
| Балама | синхронды |
| Бренд | KRONWERK |
| Салмақ | 35 кг |
| 12-ден шығу | Иә |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Генераторлар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 946-Бензинді генераторлар |
| Өлшеу аспаптары | вольтметр |
| Дөңгелектер мен тұтқалар жиынтықта | Жоқ |
| Розеткалар саны | 2 |
| Кернеуді бақылау | AVR |
| Қозғалтқыштың максималды қуаты | 6.5 л. с. |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Альтернатордың орамасы | алюминий |
| Қозғалтқыштың көлемі | 196 см3 |
| Картердегі майдың көлемі | 0.6 л |
| Жанармай багының көлемі | 15 л |
| Қозғалтқыш өндірушісі | KRONWERK |
| Отын шығыны | 1.2 л/ч |
| Бастаушы | қолмен |
| Қорғау дәрежесі | IP23 |
| Бренд елі | Германия |
| Қозғалтқыш түрі | төрт тактілі |
| Қаптама түрі | ашық |
| Розетка түрі | 230В/16А |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Жанармай түрі | АИ-92 |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Шу деңгейі | 94 дБ |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

