
Бензин генераторы LK 3500, 2.8 кВТ, 230 В, бак 15 л, Kronwerk қолмен іске қосу
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Kronwerk LK 3500 94688, 230 В бензин генераторы, максималды қуаты 2,8 кВТ, сыйымдылығы 15 литрлік резервуар, қолмен іске қосу, электр желісіне қол жетімділік болмаған жағдайда автономды қуат көзі болып табылады. Ұзақ уақыт бойы тұрмыстық және жарықтандыру жабдықтарын, жалпы қуаты 2500 Вт-тан аспайтын құралдарды электрмен жабдықтауды қамтамасыз етіп келеді. Тұтынушыларды қосу үшін 2 розетка қарастырылған. 4 тактілі қозғалтқыштың ресурсы жоғары, бұл құрылғының қызмет ету мерзімін ұзартады. 220 В генератор құрылыс алаңында, саяжайда, гаражда немесе табиғатта демалу кезінде пайдалы. Артықшылықтары Автоматты қорғаныс жүйесі қозғалтқышты істен шығудан сақтай отырып, картер майының деңгейі төмен болған кезде іске қосылудың алдын алады. Ажыратқыш рұқсат етілген жүктемеден асып кеткен жағдайда электр генераторының істен шығуына жол бермейді. AVR қондырғысы жүктеме күрт өзгерген кезде генератордың шығыс кернеуін тұрақтандырады, сезімтал құрылғыларды істен шығудан қорғайды. Басқару панелінде 12 В тұрақты ток шығысы бар, соның арқасында автомобиль батареяларын зарядтауға болады. Вольтметр шығыс кернеуінің деңгейін бақылауға мүмкіндік береді. Жанармай багының жоғарғы жағындағы индикатор отын деңгейін бақылауға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KRONWERK |
| Өндіруші ел | Германия |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 450 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 600 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 16.03.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО N RU Д-КН.ПФ02.В.21114-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/94688.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭС N RU Д-CN.ПФ02.В.21114-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 445 мм |
| Аккумулятор жиынтықта | Нет |
| Балама | синхронды |
| Бренд | KRONWERK |
| Салмақ | 37 кг |
| 12-ден шығу | Иә |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Генераторлар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 946-Бензинді генераторлар |
| Өлшеу аспаптары | вольтметр |
| Дөңгелектер мен тұтқалар жиынтықта | Жоқ |
| Розеткалар саны | 2 |
| Кернеуді бақылау | AVR |
| Қозғалтқыштың максималды қуаты | 6.5 л. с. |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Альтернатордың орамасы | алюминий |
| Қозғалтқыштың көлемі | 196 см3 |
| Картердегі майдың көлемі | 0.6 л |
| Жанармай багының көлемі | 15 л |
| Қозғалтқыш өндірушісі | KRONWERK |
| Отын шығыны | 1.25 л/сағ |
| Бастаушы | қолмен |
| Қорғау дәрежесі | IP23 |
| Бренд елі | Германия |
| Қозғалтқыш түрі | төрт тактілі |
| Қаптама түрі | ашық |
| Розетка түрі | 230В/16А |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Жанармай түрі | АИ-92 |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Шу деңгейі | 94 дБ |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

