
Бензинді триммер DR-25, 25 см3, алмалы-салмалы штанга, 2 бөліктен тұрады Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel DR-25 бензотриммері кең аумақтағы шөптерді, арамшөптерді, жас ағаш өскіндерін және бұталарды, соның ішінде үйдің қабырғалары, қоршаулар, екпелердің айналасы және т.б. бойымен жету қиын жерлерді кеседі. Кескіш құрал ретінде болаттан жасалған берік үш жүзді пышақ және балық аулау сызығы бар күшейтілген полиамидті катушка қолданылады. Олардың айналу жылдамдығы 9500 айн/мин, ал шабу ені 25,5 см және 42 см. 1,3 а.к. бір цилиндрлі екі тактілі қозғалтқыш бензин мен май қоспасынан жұмыс істейді, оны жеке құюдың қажеті жоқ. Жеткізу көлеміне триммерге техникалық қызмет көрсетуді жеңілдету үшін жанармай дайындауға арналған ыңғайлы диспенсер кіреді. Сымдардың болмауына байланысты қайшы іс жүзінде ауа райына тәуелсіз және оны үйден тыс жерде пайдалануға болады. Артықшылықтары: Соққыға төзімді корпус қозғалтқышты сыртқы әсерлерден қорғайды және операторды күйіп қалудан қорғайды. Ал желдеткіш саңылаулар қозғалтқыштың қызып кетуіне жол бермейді. Қорғаныс қақпағы операторға кірдің, тастардың және шөп кесінділерінің түсуіне жол бермейді. Сенімді редуктор қозғалтқыштың жоғары айналымдарында тиімді шабуды қамтамасыз етеді. Қозғалтқыш отынды үнемді пайдаланады, сондықтан газ багын жиі толтырудың қажеті жоқ. Бір жанармай құю станциясында 1 сағатқа дейін жұмыс істеуге болады. Жартылай автоматты катушка қозғалтқыштың айналу жиілігін төмендетпей, шабу процесінде сызықтың ұзындығын ұзартуға мүмкіндік береді. Сызықтың артық ұзындығы қорғаныс қаптамасында орналасқан шектеу пышағымен автоматты түрде кесіледі. Бұл қозғалтқыштың қызып кетуіне және шамадан тыс жүктелуіне жол бермейді. Асимметриялық велосипед тұтқасы кең ұстауды қамтамасыз етеді және қайшының жүрісін екі қолмен басқаруға мүмкіндік береді. Бір иықты белдік тірек—қимыл аппаратының жүктемесін тиімді түрде бөліп, тіпті ұзақ мерзімді жұмысты ыңғайлы етеді. Иық белдігіндегі жамбас қорғанысы триммер штангасының аяққа соғылуын және көгеруін болдырмайды. Триммер конструкциясындағы амортизаторлар дірілді тиімді басады, оператордың денсаулығын қорғайды және үлкен көлемдегі жұмысты ыңғайлы орындауға мүмкіндік береді. Триммердің салмағы 5,8 кг оны жұмыс орнында тасымалдауды жеңілдетеді. Триммердің кепілдік мерзімі 3 жылға дейін ұзартылды, орташа пайдалану мерзімі кемінде 5 жылды құрайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 310 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 430 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 06.10.2026 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС RU C-CN.НА75.В.01345-21 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ОЖ "Тест Сертификаттау" ЖШС "ССП" |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/96270.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаты (импорт)/ЕАЭС RU C-CN.НА75.В.01345-21.pdf |
| _пакеттегі ені | 330 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 5.8 кг |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Бау-бақша және егін жинау техникасы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 962-Триммеры бензиновые |
| Орамды бекіту | M10 x 1.25 LH |
| Сызықтың максималды диаметрі | 3 мм |
| Қуат | 1.3 л. с. |
| Қозғалтқыштың көлемі | 25 см3 |
| Жанармай багының көлемі | 0.69 л |
| Дискіні орнатуға арналған қону диаметрі | 25.4 мм |
| Максималды жүктеме кезінде отынды тұтыну | 1 л/сағ |
| Кесетін элемент | пышақ, сап |
| Бастаушы | қолмен |
| Қозғалтқыштың тактілігі | Екі тактілі |
| Қозғалтқыш түрі | Бензинді |
| Катушка түрі | полуавтоматическая |
| Қаламның түрі | велосипед бөлмесі |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Жанармай түрі | АИ-92 мен майдың қоспасы |
| Қаптама түрі | картон қорап 2 дана |
| Штанга түрі | ажырамас |
| Шпиндельдің айналу жиілігі | 9500 об/мин |
| Шөп шабу сызығының ені | 420 мм |
| Пышақпен шабу ені | 255 мм |
- Бағасы: 45 750 ₸

