
Бензинді триммер DR-33, 33 см3, ажырамайтын штанга, 2 бөліктен тұрады Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel DR-33 бензинді қайшы мыналарға жарамды: сирек, қалың және құлаған шөптерді шабу, жас бұталарды шабу, арамшөптерді жою, көгалдардың шекараларын дәл өңдеу. Шабу үш жүзді болат пышақ пен балық аулау сызығы бар күшейтілген полиамидті катушка арқылы жүзеге асырылады. Жабдық 9500 айн/мин жылдамдықпен айналады және шабу енін 25,5 см және 42 см қамтамасыз етеді. Екі тактілі бір цилиндрлі қозғалтқыш электр желісіне тәуелді емес, сондықтан триммер электр қуаты үзілген жерлерде тамаша көмекші болады. Жанармай қоспасы бензин мен майдан дайындалады, бұл оны жинаққа кіретін ыңғайлы диспенсерде араластырып, жанармай багына құю жеткілікті дегенді білдіреді. Артықшылықтары: Қос қорғаныс — көлемді корпус қозғалтқышты механикалық кернеулерден қорғайды және пайдаланушыны кездейсоқ жанасу салдарынан күйіп қалудан және жарақаттанудан қорғайды. Ұқыпты және қауіпсіз жұмыс — қауіпсіздік қақпағы шөптерді, бұтақтарды және тастарды операторға секіруден сақтайды. Сенімді редуктор — қозғалтқыштың жоғары жылдамдықтарында да айналу моментін жабдыққа тоқтаусыз және кептеліссіз тиімді беру қамтамасыз етіледі. Жанармайдың аз шығыны — толтырылған резервуар 1 сағат үздіксіз жұмыс істеуге жетеді, бұл пайдаланушының бюджеті мен уақытын үнемдеуге мүмкіндік береді. Жартылай автоматты катушка — кескіш сызық катушка жерге аздап соғылған кезде беріледі, бұл үшін қозғалтқышты тоқтатудың қажеті жоқ. Сызықты автоматты түрде кесу — егер оператор қателесіп катушканы бірнеше рет басса, қаптамадағы шектеу пышағы артық сызықты кесіп тастайды. Бұл шешім қозғалтқышты шамадан тыс жүктемеден және қызып кетуден қорғайды. Асимметриялық велосипед тұтқасы ыңғайлы ұстауды және табиғи қозғалысты қамтамасыз етеді, сондықтан қайшыны шаршамай маневр жасау ыңғайлы. Жүктемені тиімді бөлу — бір иықты белдік шаршауды басады және оператордың өнімділігін арттырады, ал жамбас қорғанысы штанганың аяққа соғылуын және көгеруін болдырмайды. Оңтайландырылған дірілге қарсы жүйе — оператор өз денсаулығына қауіп төндірмей, ұзақ уақыт бойы ыңғайлы жұмыс істей алады. Триммердің салмағы небәрі 6.5 кг, сондықтан оны ұстап тұру және жұмыс орнында жылжыту өте оңай. Кепілдік 3 жылға дейін ұзартылды, тіпті қайшыны жиі қолданғанның өзінде орташа қызмет ету мерзімі кемінде 5 жылды құрайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 310 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 430 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 06.10.2026 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС RU C-CN.НА75.В.01345-21 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ОЖ "Тест Сертификаттау" ЖШС "ССП" |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/96271.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаты (импорт)/ЕАЭС RU C-CN.НА75.В.01345-21.pdf |
| _пакеттегі ені | 330 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 6.5 кг |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Бау-бақша және егін жинау техникасы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 962-Триммеры бензиновые |
| Орамды бекіту | M10 x 1.25 LH |
| Сызықтың максималды диаметрі | 3 мм |
| Қуат | 1.8 а.к. |
| Қозғалтқыштың көлемі | 33 см3 |
| Жанармай багының көлемі | 0.82 л |
| Дискіні орнатуға арналған қону диаметрі | 25.4 мм |
| Максималды жүктеме кезінде отынды тұтыну | 1.1 л/ч |
| Кесетін элемент | пышақ, сап |
| Бастаушы | қолмен |
| Қозғалтқыштың тактілігі | Екі тактілі |
| Қозғалтқыш түрі | Бензинді |
| Катушка түрі | полуавтоматическая |
| Қаламның түрі | велосипед бөлмесі |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Жанармай түрі | АИ-92 мен майдың қоспасы |
| Қаптама түрі | картон қорап 2 дана |
| Штанга түрі | ажырамас |
| Шпиндельдің айналу жиілігі | 9500 об/мин |
| Шөп шабу сызығының ені | 420 мм |
| Пышақпен шабу ені | 255 мм |
- Бағасы: 46 060 ₸

