
Бензин триммері DR-33S, 33 см3, айырғыш штанга, 2 бөліктен тұрады Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel DR-33S бензинді қайшы көгалдарға күтім жасауға, қалың және қатып қалған шөптерді шабуға, жас бұталарды кесуге арналған. Көлемі 33 см3 қозғалтқыш жабдықтың айналу жылдамдығын 9500 айн/мин қамтамасыз етеді. Жеткізу көлеміне 2 саптама кіреді: үш жүзді пышақ және балық аулау сызығы, шабу ені 25,5 см және 42 см. Триммер отын қоспасында электр желісіне қосылмай жұмыс істейді, сондықтан оны жоғары ылғалдылықта және жаңбырдан кейін пайдалануға болады. Артықшылықтары: Триммердің қозғалтқышы соққыға төзімді пластиктен жасалған корпуспен жабылған, сондықтан механикалық кернеулерден қорықпайды. Сондай-ақ корпус операторды күйіп қалудан қорғайды. Қорғаныс қалқаны тастардың, шөптердің және кірдің пайдаланушыға ұшып кетуіне жол бермейді. Denzel редукторы сенімділігімен және беріктігімен ерекшеленеді, сондықтан жоғары айналымдарда жұмысқа сенімді түрде шыдайды. Жартылай автоматты катушка орауыштың жерге жеңіл соққысымен сызықты жаңартуға мүмкіндік береді. Бұл операторға қозғалтқышты өшіруге уақыт жоғалтпауға мүмкіндік береді. Қорғағыштағы шектеу пышағы қозғалтқышқа артық жүктеме түспеуі үшін сызықтың артық "құйрықтарын" автоматты түрде кесіп тастайды. Асимметриялық U-тәрізді тұтқа екі қолмен кең ұстауды қамтамасыз етеді және оператордың қозғалысын шектемейді. Бұл қайшыны маневрлеуге және тамаша кесуге қол жеткізуге көмектеседі. Әмбебап иық үлгісіндегі белдік жүктемені тиімді бөледі және қайшыны ұстауды жеңілдетеді. Нәтижесінде оператор тіпті ұзақ уақыт бойы шаршамай жұмыс істейді. Салмағы 6.6 кг триммерді жұмыс кезінде және тасымалдау кезінде ұстауды жеңілдетеді, сонымен қатар оның қозғалғыштығын арттырады. Дірілге қарсы жүйе, тіпті көп шөп шабу қажет болса да, ыңғайлы және денсаулыққа зиянсыз жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Сапалы жиынтықтауыштарды пайдалану кепілдікті 3 жылға дейін ұзартуға мүмкіндік берді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 310 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 340 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 06.10.2026 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС RU C-CN.НА75.В.01345-21 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ОЖ "Тест Сертификаттау" ЖШС "ССП" |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/96272.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаты (импорт)/ЕАЭС RU C-CN.НА75.В.01345-21.pdf |
| _пакеттегі ені | 330 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 6.6 кг |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Бау-бақша және егін жинау техникасы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 962-Триммеры бензиновые |
| Орамды бекіту | M10 x 1.25 LH |
| Сызықтың максималды диаметрі | 3 мм |
| Қуат | 1.8 а.к. |
| Қозғалтқыштың көлемі | 33 см3 |
| Жанармай багының көлемі | 0.82 л |
| Дискіні орнатуға арналған қону диаметрі | 25.4 мм |
| Максималды жүктеме кезінде отынды тұтыну | 1.1 л/ч |
| Кесетін элемент | пышақ, сап |
| Бастаушы | қолмен |
| Қозғалтқыштың тактілігі | Екі тактілі |
| Қозғалтқыш түрі | Бензинді |
| Катушка түрі | полуавтоматическая |
| Қаламның түрі | велосипед бөлмесі |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Жанармай түрі | АИ-92 мен майдың қоспасы |
| Қаптама түрі | картон қорап 2 дана |
| Штанга түрі | разъемная |
| Шпиндельдің айналу жиілігі | 9500 об/мин |
| Шөп шабу сызығының ені | 420 мм |
| Пышақпен шабу ені | 255 мм |
- Бағасы: 38 266 ₸

