
Бензинді триммер DR-43, 43 см3, ажырамайтын штанга, 2 бөліктен тұрады Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel DR-43 бензинді қайшы ұсақ, қалың және кептірілген шөптерді шабуға, көгалдардың шекарасын қалыптастыруға, жас бұталарды кесуге және ағаш өскіндерін кесуге арналған. Оны жету қиын жерлерде: сайларда, ағаштардың айналасында, қабырғалар мен қоршаулардың бойында пайдалану ыңғайлы. 2,5 а.к. қуатының арқасында. жабдықтың айналу жиілігі 9500 айн/мин құрайды. Триммерге екі қондырма бекітілген: үш жүзді пышақ (шабу ені 25,5 см) және балық аулау сызығы бар катушка (42 см). Триммер бензинмен жұмыс істейді, сондықтан оны дымқыл шөппен жұмыс істеу үшін пайдалануға болады. Артықшылықтары: Кеуекті хроммен қапталған және хонингтелген қозғалтқыш цилиндрі поршеньдік топтың жоғары ресурсын қамтамасыз етеді. Орын ауыстыру көлемі 43 см3 қозғалтқыш отынды үнемді тұтынады, бір жанармай құю станциясында 1 сағатқа дейін жұмыс істеуге болады. Жеткізу көлеміне бензин—май қоспасын дайындауға арналған ыңғайлы диспенсер кіреді. Бұл жанармай багын толтыру уақытын үнемдейді. Жартылай автоматты катушка қозғалтқышты баяулатпай сызықты жаңартуға мүмкіндік береді — тек катушканы жерге аздап соғу керек. Шектеу пышағы қозғалтқыштың шамадан тыс жүктелуіне және қызып кетуіне жол бермей, сызықтың артық ұштарын автоматты түрде кесіп тастайды. Қорғаныс қақпағы жердің, бұтақтардың және тастардың пайдаланушыға ұшып кетуіне жол бермейді. Жылдам өзгерту оңай, сондықтан басқа жұмыс режиміне ауысу көп уақытты қажет етпейді. Резеңкеленген элементтері бар велосипед тұтқасы асимметриялы түрде жасалған, сондықтан операторға оны екі қолмен ұстап, тіпті қиын емес рельефте маневр жасау ыңғайлы болады. Бір иықты белдік қолды жеңілдетуге және қайшыны пайдалану ыңғайлылығын арттыруға мүмкіндік береді. Штанганың қабырғаларының қалыңдығы 1,5 мм-ге дейін ұлғайтылған, сондықтан ол соққыға төзімді. Амортизациялық төсемдер оператордың буындары мен ыдыстарын қорғай отырып, дірілді барынша азайтады. Триммердің салмағы небәрі 6,9 кг, яғни оны басқару және жылжыту оңай.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 320 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 420 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 06.10.2026 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС RU C-CN.НА75.В.01345-21 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ОЖ "Тест Сертификаттау" ЖШС "ССП" |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/96273.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаты (импорт)/ЕАЭС RU C-CN.НА75.В.01345-21.pdf |
| _пакеттегі ені | 330 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 6.9 кг |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Бау-бақша және егін жинау техникасы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 962-Триммеры бензиновые |
| Орамды бекіту | M10 x 1.25 LH |
| Сызықтың максималды диаметрі | 3 мм |
| Қуат | 2.5 а.к. |
| Қозғалтқыштың көлемі | 43 см3 |
| Жанармай багының көлемі | 0.85 л |
| Дискіні орнатуға арналған қону диаметрі | 25.4 мм |
| Максималды жүктеме кезінде отынды тұтыну | 1.2 л/сағ |
| Кесетін элемент | пышақ, сап |
| Бастаушы | қолмен |
| Қозғалтқыштың тактілігі | Екі тактілі |
| Қозғалтқыш түрі | Бензинді |
| Катушка түрі | полуавтоматическая |
| Қаламның түрі | велосипед бөлмесі |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Жанармай түрі | АИ-92 мен майдың қоспасы |
| Қаптама түрі | картон қорап 2 дана |
| Штанга түрі | ажырамас |
| Шпиндельдің айналу жиілігі | 9500 об/мин |
| Шөп шабу сызығының ені | 420 мм |
| Пышақпен шабу ені | 255 мм |
- Бағасы: 46 690 ₸

