
Бензин триммері DR-43S, 43 см3, айырғыш штанга, 2 бөліктен тұрады Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel DR-43S ықшам және жеңіл қайшы тұрмыстық мақсатта қолдануға өте ыңғайлы: арамшөптерді, сирек шөптер мен арамшөптерді шабу, көгалдарды жақсарту, жас бұталарды кесу. Оларға көгал шапқыш жете алмайтын жерлерде: үйдің қоршаулары мен қабырғаларының бойында, ағаштардың айналасында, төбешіктерде жұмыс істеу ыңғайлы. Сондай-ақ оны жаңбырдан кейін бірден қолдануға болады. Қуаты 2,5 а.к. 10 акрға дейінгі учаске үшін жеткілікті. Кескіш қондырмалар — үш жүзді пышақ және балық аулау сызығы бар катушкалар — 9500 айн/мин жылдамдықпен айналады және 25,5 см және 42 см шабу енін қамтамасыз етеді. Артықшылықтары: Бөлгіш жолақ қайшыны тасымалдауды айтарлықтай жеңілдетеді және оны шектеулі сақтау орнына орналастыруға мүмкіндік береді. Поршеньдік топтың жоғары ресурсы сапалы бөлшектерді қамтамасыз етеді: қозғалтқыш цилиндрі кеуекті хроммен қапталған және шыңдалған. Газ блокаторы пайдаланушыны жарақаттанудан қорғайды, себебі ол триммердің кездейсоқ іске қосылуына жол бермейді. Қозғалтқыштың жеткілікті үлкен көлемі 43 см3 болғанына қарамастан, жанармай үнемді жұмсалады — толық резервуар шамамен бір сағатқа жетеді. Бензин мен майды араластыруға арналған диспенсер жеткізу көлеміне кіреді. Жартылай автоматты катушка сызықты жаңартуды жеңілдетеді — жұмыс жылдамдығын төмендетудің қажеті жоқ, катушканы жерге аздап соғу жеткілікті, сонда сызықтың ұзындығы артады. Кішкентай пышақ, егер оның ұзындығы нормадан асып кетсе, сызықты автоматты түрде кеседі. Сондықтан қозғалтқыш шамадан тыс жүктелу және қызып кету қаупінсіз жұмыс істейді. Соққыға төзімді пластиктен және металдан жасалған қорғаныс жабыны шөп кесінділерінің, кірдің және тастардың операторға секіруіне жол бермейді. Редуктор айналу моментін ілмектеу қаупінсіз кескіш қондырмаға береді. Ол ұзақ мерзімді жұмысқа және жоғары жүктемелерге сенімді түрде төтеп береді. Кескіш қондырмалар бірнеше секунд ішінде алынып, орнатылады, бұл жұмысқа дайындалу және режимдерді ауыстыру уақытын үнемдейді. Ыңғайлы ұстағыштары бар U-тәрізді тұтқаның асимметриялық пішіні бар, сондықтан оператор қозғалыста қысылмайды және қайшыны оңай ұстап, маневр жасай алады. Иық белдігі қолыңыздағы жүктемені алып тастауға және тіпті ұзақ уақыт шаршамай жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Қабырғасының қалыңдығы 1,5 мм триммер штангасы жоғары жүктемелерге, қиын жерлерде жұмыс істеуге және сыртқы әсерлерге төзімді. Оңтайландырылған дірілге қарсы жүйе пайдаланушының буындары мен қан тамырларын дірілдің теріс әсерінен қорғайды, сондықтан триммерді ұзақ уақыт пайдалануға болады. Триммердің салмағы 7 кг, оны ұстауды және тасымалдауды жеңілдетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 320 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 340 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 06.10.2026 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС RU C-CN.НА75.В.01345-21 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ОЖ "Тест Сертификаттау" ЖШС "ССП" |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/96274.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаты (импорт)/ЕАЭС RU C-CN.НА75.В.01345-21.pdf |
| _пакеттегі ені | 330 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 7 кг |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Бау-бақша және егін жинау техникасы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 962-Триммеры бензиновые |
| Орамды бекіту | M10 x 1.25 LH |
| Сызықтың максималды диаметрі | 3 мм |
| Қуат | 2.5 а.к. |
| Қозғалтқыштың көлемі | 43 см3 |
| Жанармай багының көлемі | 0.85 л |
| Дискіні орнатуға арналған қону диаметрі | 25.4 мм |
| Максималды жүктеме кезінде отынды тұтыну | 1.2 л/сағ |
| Кесетін элемент | пышақ, сап |
| Бастаушы | қолмен |
| Қозғалтқыштың тактілігі | Екі тактілі |
| Қозғалтқыш түрі | Бензинді |
| Катушка түрі | полуавтоматическая |
| Қаламның түрі | велосипед бөлмесі |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Жанармай түрі | АИ-92 мен майдың қоспасы |
| Қаптама түрі | картон қорап 2 дана |
| Штанга түрі | разъемная |
| Шпиндельдің айналу жиілігі | 9500 об/мин |
| Шөп шабу сызығының ені | 420 мм |
| Пышақпен шабу ені | 255 мм |
- Бағасы: 47 000 ₸

