
Ауа компрессоры BCI2300/50, белдік жетегі, 2,3 кВТ, 50 литр, 400 л/мин Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қуаты 2300 кВТ және қабылдағыш сыйымдылығы 50 литр болатын Denzel BCI2.3/50 май компрессоры минутына 400 литр сығылған ауаны шығарады. Бұл шиналарды үрлеуге, құралдар мен машиналарды тазалауға, пневматикалық құралдарды пайдалана отырып, жиһаз фабрикаларында бұйымдарды жасауға және құрастыруға мүмкіндік береді. Бір ресивер жеткіліксіз болса, екіншісін тікелей қосылым порты арқылы қосуға болады, осылайша жинақталған ауа көлемін арттыруға болады. Компрессордың айрықша ерекшелігі – қозғалтқышты қорғаудың екі сатылы жүйесі. Температура сенсоры қызып кеткен жағдайда оны бұзылудан қорғап қана қоймайды, сонымен қатар ток қорғанысы қысқа тұйықталу немесе шамадан тыс жүктеме кезінде жұмысты тез тоқтатады. Бұл қозғалтқыштың істен шығуын болдырмауға және компрессордың қызмет ету мерзімін ұзартуға мүмкіндік береді. Артықшылықтары: Электр қозғалтқышының мыс орамасы алюминиймен салыстырғанда қызып кетуге онша маңызды емес, сондықтан компрессор 8 сағаттық ауысымға сенімді түрде төтеп бере алады. Сапалы аспаптық болаттан жасалған клапан тақтасы электропластинкамен қапталған. Тұзды ваннада 24 сағаттық сынақ кезінде ол бұзылмаған, бұл жоғары беріктік пен коррозияға төзімділікті көрсетеді. Қысым қосқышы ресивер толған кезде қозғалтқышты өшіреді және оның ішіндегі ауа көлемі рұқсат етілген деңгейден төмен түскенде оны қайта қосады. Бұл қозғалтқыштың қызмет ету мерзімін ұзартуға және жұмыс процесін автоматтандыруға мүмкіндік береді. Сақтандырғыш клапан ресиверді апаттық жағдайлардан, егер ол рұқсат етілген мәндерден асып кетсе, қысымды автоматты түрде босату арқылы қорғайды. ресивер мен шығыс құбырындағы диаметрі ұлғайтылған 2 манометр қысымды бақылауға және оны пневматикалық құралдың басқа түріне реттеуге мүмкіндік береді. Ауа сүзгісі шаңды ұстайды және тазартылмаған ауаның ресиверге ағып кетуіне жол бермейді, бұл компрессордың ішін ластанудан және тозудан қорғайды. Қабырғалары үлкейтілген шойын цилиндрлері тиімді жылу диссипациясымен ерекшеленеді, ал олардағы металдандырылған төсемдер жоғары температураның әсерінен бұзылмайды және тығыздықты қамтамасыз етеді. Жетек белдігі жоғары сапалы, сондықтан ол ұзақ уақыт жұмыс істегенде созылмай ұзақ уақыт қызмет етеді. Ресивердің қабырғаларының қалыңдығы 2 мм-ден асады, бұл түйісетін беттердің берік байланысын қамтамасыз етеді және ағып кетуді болдырмайды. "Рапид" және "Майшабақ" қосқыштары компрессорды жұмыс орнында таптырмас көмекші ете отырып, әртүрлі пневматикалық магистральдармен жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Амортизациялық тіректер компрессордың жанында ыңғайлы жұмысты қамтамасыз ете отырып, дірілді азайтады. Ресивердің төменгі жағындағы клапан жұмыс ауысымынан кейін қалған ауадан және жиналған конденсациядан құтылуды жеңілдетеді. Нәтижесінде диск жойылмайды және көптеген жылдар бойы қызмет ете алады. Құрамдас бөліктердің жоғары сапасының және өндірістің барлық кезеңдерін бақылаудың арқасында компрессордың кепілдігі 3 жылға дейін ұзартылды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 690 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 790 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 03.12.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО N RU Д-CN.ПФ02.В.29768-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/58113.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭО N RU Д-CN.ПФ02.В.29768-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 440 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 53 кг |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Компрессорлар және пневмоқұралдар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 580-Ауа компрессорлары |
| Максималды қысым | 10 бар |
| Қуат | 2.3 кВТ |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Ерекшеліктері | моторды қызып кетуден қорғау, моторды артық токтан қорғау, электр қозғалтқышының мыс орамасы |
| Өнімділік | 400 л/мин |
| Бренд елі | Германия |
| Қозғалтқыш түрі | Электрлік |
| Компрессор түрі | поршеньді белдік |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Майлау материалының түрі | майлы |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 4044996180694 |
- Бағасы: 201 170 ₸

