
Ауа компрессоры BCI2300/100, белдік жетегі, 2,3 кВТ, 100 литр, 400 л/мин Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Белдікпен басқарылатын Denzel BCI2300/100 май компрессоры бірден бірнеше пневматикалық құралдармен жұмыс істеуге арналған. Жылдам босатылатын "Рапид" қосқышы және "Майшабақ" фитингі арқылы оған үрлейтін пистолетті немесе шиналарды үрлеуге арналған пистолетті, бұрғыны, пневматикалық пистолетті және т.б. қосуға болады. Автосервистерде, зауыттарда, шеберханаларда ұзақ уақыт жұмыс істеу үшін 2,3 кВТ қуат жеткілікті. Компрессордың айрықша ерекшелігі - электр қозғалтқышының екі деңгейлі қорғанысы. Орамға орнатылған жылу датчигі қызып кеткен кезде жұмысын тоқтатады, ал шамадан тыс қорғаныс токтың шекті мәнінен асқан кезде қуатты тоқтатады. Мұндай жүйе қозғалтқышты сақтайды, оның бұзылуына жол бермейді және оны әдетте қорғаныстың бір түрін қолданатын бәсекелестерден ерекшелендіреді. Артықшылықтары: Мыс орамасы компрессорды салдарсыз және қызып кету қаупінсіз толық уақытты пайдалануға мүмкіндік береді. Прессостат жұмысты автоматтандыруға жауап береді: ресивер 10 барға дейін толған кезде қозғалтқыш өшеді және қысым қажетті деңгейден төмен түскенде қайта қосылады. Шығару клапаны қандай да бір себептермен реле істен шыққан жағдайда ресивердің жарылып кетуіне жол бермейді. Артық қысымды жою автоматты режимде лезде жүзеге асырылады. Ресивер қалыңдығы 2 мм-ден асатын құрылымдық болаттан жасалған, ол берік дәнекерлеу тігісін қамтамасыз етеді және оны ауаның ағып кетуінен сенімді қорғайды. Үлкен салқындатқыш қанаттары бар қос цилиндрлі орналасу компрессорды жылдам салқындатуға мүмкіндік береді. Цилиндрлер берік шойыннан жасалған, бұл бұйымның сенімділігі мен қызмет ету мерзімін арттырады. Клапан тақтасының коррозияға және тотығуға жол бермейтін мырышталған жабыны бар. Клапандар жапондық "тот баспайтын болаттан" AISI 420-дан жасалған, бұл жоғары жүктеме кезінде ұзақ уақыт жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Шығару қысымының реттегіші оны құралдың белгілі бір түріне қажетті деңгейде орнатуға мүмкіндік береді. Бұл әсіресе бояу жұмыстарында маңызды. 2 үлкен манометр қабылдағыштағы және шығыс құбырындағы сығылған ауаның қысымын жылдам оқуды қамтамасыз етеді. Пневматикалық магистральға тікелей қосылу порты қосалқы ресиверге немесе пневматикалық желіге қосылуды жеңілдетеді және өнімділіктің жоғалуын болдырмайды. Компрессор екі жұп дөңгелектермен жабдықталған. Алдыңғылары бұрылу кезінде оның маневрлік қабілетін арттырады, ал артқылары нысан бойынша қозғалуды жеңілдетеді. Ыңғайлы тұтқа ресиверге техникалық қызмет көрсету және тасымалдау кезінде еңкейтуді жеңілдетеді. Жинақтағыштың төменгі жағындағы су төгетін клапан оңай ашылады және қалған ауа ағынымен бірге конденсацияны кетіруді жеңілдетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 810 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1110 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 03.12.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО N RU Д-CN.ПФ02.В.29768-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/58114.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭО N RU Д-CN.ПФ02.В.29768-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 440 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 68 кг |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Компрессорлар және пневмоқұралдар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 580-Ауа компрессорлары |
| Максималды қысым | 10 бар |
| Қуат | 2.3 кВТ |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Ерекшеліктері | моторды қызып кетуден қорғау, моторды артық токтан қорғау, электр қозғалтқышының мыс орамасы |
| Өнімділік | 400 л/мин |
| Бренд елі | Германия |
| Қозғалтқыш түрі | Электрлік |
| Компрессор түрі | поршеньді белдік |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Майлау материалының түрі | майлы |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 4044996180700 |
- Бағасы: 243 200 ₸

