
Арбалеттік құбыр майыстырғыш, башмактар 1/4"-7/8", STELS пластик қаптамасында
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Пластикалық қораптағы 1/4–7/8 дюймдік аяқ киімдері бар Stels 18110 қолмен механикалық құбыр майыстырғышы құбырлардың кез келген түрін орнату кезінде күнделікті өмірде пайдалы болады. Ол қапталған және қапталмаған және аралас металлопластикалық күйдірілген мыс құбырларын дәл және тегіс майыстыру үшін қолданылады. Құбырларды 90° бұрышқа дейін бүгуге қабілетті. Артықшылықтары Құбыр майыстырғыштың корпусы құю арқылы болаттан жасалған, бұл оның құрылымдық беріктігін қамтамасыз етеді. Жинаққа диаметрі 6-22 мм және қабырғасының қалыңдығы 1 мм-ге дейінгі құбырларды бүгуге мүмкіндік беретін 7 қондырма кіреді. Құбыр майыстырғыштың салмағы 4,7 кг аз болғандықтан, бір қолмен жұмыс істеуге болады. Пластикалық корпус құбыр майыстырғышты ыңғайлы тасымалдауға/сақтауға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 75 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 515 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/18110.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 295 мм |
| Бренд | STELS |
| Салмақ | 4.7 кг |
| Топ | Трубогибы |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 181-Трубогибы |
| Құбырдың максималды сыртқы диаметрі | 22 мм |
| Иілудің максималды бұрышы | 90 градус |
| Өңдеу материалы | металл |
| Құбыр профилі | круглый |
| Аяқ киімнің өлшемдері | 1/2 дюйм, 1/4 дюйм, 3/4 дюйм, 3/8 дюйм, 5/16 дюйм, 5/8 дюйм, 7/8 дюйм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996182773 |
- Бағасы: 49 230 ₸

