
FUBAG Stein Extra D125мм/ 22.2 мм тасқа арналған алмазды кесу дискісі
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG Stein Extra D125мм/ 22.2 мм тасқа арналған алмазды кесу дискісі
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Салмақ | 0.24 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 3265 |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | 31125-3 |
| Осы тауармен бірге сатып алады (дүкен) | NOKEY жылдам қысқышты гайка, FM 180 /180 PLUS тас кескіш станок, Fubag жұмыс қолғаптары , Fubag қорғаныс костюмі, Fubag жұмыс костюмі |
| Сегменттің биіктігі, мм | 12 |
| Биіктік_шиптор | 8.00 |
| Катушканың диаметрі, мм/ салмағы | 125 |
| Отырғызу тесігінің диаметрі, мм | 22,2 |
| Ұзындық_шиптор | 200.00 |
| Тауардың суреттері | https://fubag.ru/upload/iblock/722/n0o1oej1v0akbqr0kmi6q0fjywiux066/SteinExtraD125_31125_3_V2.jpg, https://fubag.ru/upload/iblock/70f/w2vqefw0bqn63fxov7bdaehsy0k7zrt2/SteinExtraD125_31125_3_V3.jpg |
| Қысқаша атауы | FUBAG Stein Extra D125мм/ 22.2 мм тасқа арналған алмазды кесу дискісі |
| Ең жоғары баға | 2070.00 |
| Ең төменгі баға | 2070.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG Stein Extra D125мм/ 22.2 мм тасқа арналған алмазды кесу дискісі |
| Сайттың атауы толық | FUBAG Stein Extra D125мм/ 22.2 мм тасқа арналған алмазды кесу дискісі |
| Қалдық | 1 |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| ОЛАРҒА ұқсас тауарлар | 4FB38L0SHD5AV0, IV9LOO1F1QC755 |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Қолдану | ҚАР. Құрғақ кесу. |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 7324 |
| Жаңа өнімдерге сұрыптау | 20110414 |
| Мақалалар | Қандай плитка кескішті таңдау керек: Қолмен немесе электрмен |
| Сегменттің ені, мм | 2,2 |
| Шиптордың ені | 175.00 |
| Штрих-код | 4260614312616 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

