
Бензинді триммер DR-52, 52 см3, алмалы-салмалы штанга, 2 бөліктен тұрады Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel DR-52 бензинді қайшы көгалдарға күтім жасауға және оның тегіс жиектерін қалыптастыруға, кез келген ұзындықтағы шөптерді шабуға, жас бұталарды кесуге арналған. Ол екі саптамамен бірге жеткізіледі — болаттан жасалған үш жүзді пышақ және кесу сызығы бар күшейтілген полиамидті катушка. Олар 9500 айн/мин жылдамдықпен айналады және шабу ені 25,5 және 42 см. Бұл модель DR. желісінің ішіндегі ең өнімдісі болып табылады. Көлемі 52 см3 қозғалтқыш 3 а.к. қуатты және күрделі рельефте де сенімді жұмысты қамтамасыз етеді. Артықшылықтары: Жоғары қуатқа қарамастан, отын үнемді жұмсалады. Бір жанармай құю бір сағатқа созылуы мүмкін. Бензинмен май жеткізу пакетіне кіретін ыңғайлы диспенсерде араластырылады. Мөлдір газ багы жанармай деңгейін бақылауды жеңілдетеді және уақытында толтыруға мүмкіндік береді. Сенімді редуктор кептелуді болдырмай, кесу құралына айналу моментін сенімді түрде береді. Қорғаныс корпусы қозғалтқышты ластанудан және механикалық зақымданудан, ал пайдаланушыны күйіп қалудан қорғайды. Бөлшектердің сапасы поршеньдік топтың жоғары ресурсын қамтамасыз етеді: қозғалтқыш цилиндрі шыңдалған және кеуекті хроммен қапталған. Жабдықты алып тастау және орнату оңай, жұмыс режимін өзгерту көп уақытты қажет етпейді. Газды құлыптау пернесі оператордың қауіпсіздігін қамтамасыз етеді: қайшыны кездейсоқ іске қосу мүмкін емес, жарақат алу мүмкін емес. Сызықтың жаңартылуы катушка жерге аздап соғылған кезде орын алады, бұл үшін қозғалтқышты өшірудің қажеті жоқ. Шектеу пышағы жұмысқа кедергі келтірмеу және қозғалтқыштың қызып кетуіне жол бермеу үшін сызықтың артық "құйрықтарын" кесіп тастайды. Соққыға төзімді пластиктен жасалған қорғаныш қаптама тіпті жоғары жүктемелерге төтеп бере алады және операторды ұшып бара жатқан шөптер мен тастардан сенімді қорғайды. Пластикалық тұтқалары бар эргономикалық велосипед тұтқасы ыңғайлы ұстауды қамтамасыз етеді және оператордың қозғалысына кедергі жасамайды. Иық белдігі жүктемені сауатты түрде қайта бөледі, сондықтан оператор аз шаршайды. Штанганың қабырғаларының қалыңдығы 1,5 мм-ге дейін ұлғайтылған, сондықтан ол жоғары жүктемелерден және механикалық кернеулерден қорықпайды. Амортизациялық жүйе тербелістерді азайтады және денсаулыққа зиянсыз ыңғайлы жұмысты қамтамасыз етеді. Салмағы 6.9 кг триммердің жұмысын және қозғалысын ыңғайлы етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Салмақ | 6.9 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 320 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 420 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 06.10.2026 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС RU C-CN.НА75.В.01345-21 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ОЖ "Тест Сертификаттау" ЖШС "ССП" |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/96275.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаты (импорт)/ЕАЭС RU C-CN.НА75.В.01345-21.pdf |
| _пакеттегі ені | 330 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Бау-бақша және егін жинау техникасы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 962-Триммеры бензиновые |
| Орамды бекіту | M10 x 1.25 LH |
| Сызықтың максималды диаметрі | 3 мм |
| Қуат | 3 а.к. |
| Қозғалтқыштың көлемі | 52 см3 |
| Жанармай багының көлемі | 0.85 л |
| Дискіні орнатуға арналған қону диаметрі | 25.4 мм |
| Максималды жүктеме кезінде отынды тұтыну | 1.2 л/сағ |
| Кесетін элемент | пышақ, сап |
| Бастаушы | қолмен |
| Қозғалтқыштың тактілігі | Екі тактілі |
| Қозғалтқыш түрі | Бензинді |
| Катушка түрі | полуавтоматическая |
| Қаламның түрі | велосипед бөлмесі |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Жанармай түрі | АИ-92 мен майдың қоспасы |
| Қаптама түрі | картон қорап 2 дана |
| Штанга түрі | ажырамас |
| Шпиндельдің айналу жиілігі | 9500 об/мин |
| Шөп шабу сызығының ені | 420 мм |
| Пышақпен шабу ені | 255 мм |
- Бағасы: 47 320 ₸

