
Бензинді триммер DGT-43-PRO, дірілге қарсы, 43 см3, ажырамайтын, 2 бөліктен тұрады Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel DGT-43-PRO бензинді кескіш шөп шабу, көгалдарды тегістеу және бақша учаскесіндегі арамшөптерді жою үшін қолданылады. Ол сондай-ақ жеке шаруашылықта шөп жинауға жарамды. Оның көмегімен 1 сағат ішінде 20 гектарға дейінгі аумақты өңдеуге болады. Қуаты 2,5 а.к., көлемі 43 см3 және жабдықтың айналу жылдамдығы 9500 айн/мин болатын сенімді екі тактілі қозғалтқыш қалың шөппен тиімді күресуді қамтамасыз етеді. Артықшылықтары: Триммер 1,2 л/сағ үнемді отын шығынының арқасында, тіпті толық жүктеме кезінде де жанармай құюсыз 40-60 минут жұмыс істейді. Триммер кескіш құралдармен бірге жеткізіледі: балық аулау сызығы бар катушка, үш жүзді пышақ және ара дискісі, сондықтан ол биік шөптер мен қатты арамшөптермен ғана емес, сонымен қатар жас бұталармен және ағаш бұтақтарымен де тиімді күреседі. Штанга үшін қалыңдығы 1,5 мм үлкейтілген қабырғалары бар осал қосылыстары жоқ құбыр және оның беріктігі мен сенімділігін қамтамасыз ететін алюминий қосқышы қолданылады. Триммердің жеңіл іске қосылуын Easy Start жүйесі мен праймер қамтамасыз етеді. Стартер ол жасалған соққыға төзімді полиамидтің арқасында жоғары ресурсқа ие. Кәсіби дірілге қарсы жүйенің арқасында ұзақ уақыт жұмыс істегенде де жайлылық. Ілінісу күшейтілген конструкцияға ие және жоғары сенімділікпен сипатталады: беріктігі жоғары шойын төсемдер, қалыңдығы 3,5 мм үйкеліс төсемдер және ұзартылған серіппе қолданылады. Айналымдарды реттеумен кіріктірілген круиз-бақылаудың арқасында оңтайлы жұмыс режимін таңдау оңай. Поршеньдік топтың жоғары ресурсы сапалы бөлшектерді қамтамасыз етеді: қозғалтқыштың цилиндрі хроммен қапталған және шыңдалған. Білік сплайндары 50 HRC қаттылығына дейін токпен сөндіріледі, бұл олардың тозуға төзімділігін арттырады. Төзімді пластиктен жасалған қорғаныс пайдаланушының қауіпсіздігі үшін кесу бөлігін жабады. Easy Load жүйесі бар күшейтілген жартылай автоматты катушканың арқасында желіні толтыру үшін корпусты бөлшектеудің қажеті жоқ. Ал оны жаңарту үшін орауышты жерге аздап соғу жеткілікті және ол қажетті ұзындыққа дейін созылады. Ыңғайлы болу үшін барлық басқару элементтері тұтқада оң қолдың астында, ал тұтануды өшіру пернесі бас бармақтың астында орналасқан, сондықтан қажет болған жағдайда жұмысты бірден тоқтатуға болады. Сүзгіге кілтсіз жылдам қол жеткізу техникалық қызмет көрсетуді жеңілдетеді. Тұтану кілтін құлыптау мүмкіндігі кездейсоқ іске қосуды болдырмайды. Жамбас қорғанысы бар қос иықты белдік ыңғайлы жұмысты қамтамасыз етеді: соның арқасында салмақ бүкіл арқаға біркелкі бөлінеді, сонымен қатар қолдардағы жүктеме азаяды. Триммермен бірге жанармай араластыруға арналған канистр және құрастыру мен техникалық қызмет көрсетуге арналған кілттер жинағы келеді. Кепілдік 3 жыл.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Салмақ | 8 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 320 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 420 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 06.10.2026 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС RU C-CN.НА75.В.01345-21 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ОЖ "Тест Сертификаттау" ЖШС "ССП" |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/96277.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаты (импорт)/ЕАЭС RU C-CN.НА75.В.01345-21.pdf |
| _пакеттегі ені | 330 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Бау-бақша және егін жинау техникасы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 962-Триммеры бензиновые |
| Орамды бекіту | M10 x 1.25 LH |
| Сызықтың максималды диаметрі | 3 мм |
| Қуат | 2.5 а.к. |
| Қозғалтқыштың көлемі | 43 см3 |
| Жанармай багының көлемі | 0.85 л |
| Дискіні орнатуға арналған қону диаметрі | 25.4 мм |
| Максималды жүктеме кезінде отынды тұтыну | 1.2 л/сағ |
| Кесетін элемент | пышақ, сап |
| Бастаушы | қолмен |
| Қозғалтқыштың тактілігі | Екі тактілі |
| Қозғалтқыш түрі | Бензинді |
| Катушка түрі | полуавтоматическая |
| Қаламның түрі | велосипед бөлмесі |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Жанармай түрі | АИ-92 мен майдың қоспасы |
| Қаптама түрі | картон қорап 2 дана |
| Штанга түрі | ажырамас |
| Шпиндельдің айналу жиілігі | 9500 об/мин |
| Шөп шабу сызығының ені | 420 мм |
| Пышақпен шабу ені | 255 мм |
- Бағасы: 69 560 ₸

