
Мультифункционалды бензинді қайшы DGT-52S-MAX, 52 см3, Denzel айырғыш штангасы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Мультифункционалды бензинді триммер Denzel DGT-52S-MAX бақша учаскесінде таптырмайтын көмекші болады. Ол көгалдарды өңдеуге, арамшөптерден арылуға, шөп шабуға, қалың бұталарды бақылауға арналған. Ол қарқынды жүктемелерге төтеп бере алады, сондықтан оны күнделікті өмірде ғана емес, сонымен қатар ауылшаруашылық ұйымдары мен коммуналдық қызметтерде де қолдануға болады. Әр түрлі типтегі қондырғылармен жұмыс істеу мүмкіндігі қолданудың әмбебаптығын қамтамасыз етеді. Балық аулау сызығы бар катушка мен пышақтың көмегімен сіз көгалдарға күтім жасай аласыз, қатты және қалың шөптерді шаба аласыз. Ара полотносы жас бұталар мен ағаш өскіндерін кесуді оңай жеңе алады. Ал щетка мен биіктік кескіш сәндік бұталарды пішіндеуге, қоршау жасауға және үлкен ағаш бұтақтарын кесуге ыңғайлы болады. Қуатты 3 а.к. көлемі 52 см3 қозғалтқыш және жабдықтың айналу жиілігі 9500 айн/мин учаскедегі өсімдіктермен тиімді күресуге мүмкіндік береді: бір сағатта 20 гектарға дейінгі аумақты өңдеуге болады. Толық жүктеме кезінде де үнемді отын шығыны 1,2 л/сағ құрайды, сондықтан 0,85 л толық резервуар 40 минут жұмыс істеуге жеткілікті. Артықшылықтары: Easy Start жүйесі мен праймер іске қосуды жеңілдетеді. Поршеньдік топтың жоғары ресурсы хромдалған және шыңдалған қозғалтқыш цилиндрін қамтамасыз етеді. Арматураланған конструкцияның арқасында сенімді ілінісу: беріктігі жоғары шойын төсемдер, ұзын серіппе, қалыңдығы 3,5 мм үйкеліс төсемдер қолданылады. Пайдаланушыны ұшып бара жатқан шөптен және жұмыс кезінде ұсақ бөлшектерден қорғауды берік пластиктен жасалған арнайы қаптама қамтамасыз етеді. Стартер соққыға төзімді полиамидтен жасалған, бұл оның ресурсын арттырады. Біліктердің саңылаулары 50 HRC қаттылығына дейін шыңдалады, соның арқасында олардың тозуға төзімділігі артады. Кәсіби дірілге қарсы жүйе ыңғайлы жұмысты қамтамасыз етеді. D-тәрізді тұтқа үстіңгі жағынан ұстауды қамтамасыз етеді, бұл биік бұталарды кесуді жеңілдетеді. Берік штанга - құбыр қабырғаларының қалыңдығы 1,5 мм, ал коннектор алюминийден жасалған. Оңай тасымалдау және сақтау үшін ажыратылатын штанга түрін бөлшектеуге болады. Мөлдір резервуардың арқасында уақытында жанармай құю үшін жанармай деңгейін бақылау оңай. Жартылай автоматты катушка сызықты жылдам жаңартуға мүмкіндік береді, ол үшін орамды басу жеткілікті. Ал Easy Load жүйесі оны толтыруды жеңілдетеді: катушка корпусын бөлшектеудің қажеті жоқ. Жылдамдықты реттейтін кіріктірілген круиздік бақылау оңтайлы жұмыс режимін таңдауды жеңілдетеді. Іске қосу түймешігін құлыптау опциясы кездейсоқ іске қосуды болдырмайды және қауіпсіз жұмысты қамтамасыз етеді. Жамбас қорғанысы бар екі иықты белдік ыңғайлы жұмыс істеу үшін қолдардағы жүктемені азайтуға және салмақты арқаға біркелкі бөлуге мүмкіндік береді. Жинақта қоспаны дайындауға арналған диспенсер және триммерге техникалық қызмет көрсетуге арналған құралдар жинағы бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Салмақ | 8.1 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 280 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 200 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 06.10.2026 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС RU C-CN.НА75.В.01345-21 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ОЖ "Тест Сертификаттау" ЖШС "ССП" |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/96279.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаты (импорт)/ЕАЭС RU C-CN.НА75.В.01345-21.pdf |
| _пакеттегі ені | 1080 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Бау-бақша және егін жинау техникасы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 962-Триммеры бензиновые |
| Орамды бекіту | M10 x 1.25 LH |
| Сызықтың максималды диаметрі | 3 мм |
| Қуат | 3 а.к. |
| Қозғалтқыштың көлемі | 52 см3 |
| Жанармай багының көлемі | 0.85 л |
| Дискіні орнатуға арналған қону диаметрі | 25.4 мм |
| Максималды жүктеме кезінде отынды тұтыну | 1.2 л/сағ |
| Кесетін элемент | пышақ, сап |
| Бастаушы | қолмен |
| Қозғалтқыштың тактілігі | Екі тактілі |
| Қозғалтқыш түрі | Бензинді |
| Катушка түрі | полуавтоматическая |
| Қаламның түрі | D-тәрізді |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Жанармай түрі | АИ-92 мен майдың қоспасы |
| Қаптама түрі | картонный короб |
| Штанга түрі | разъемная |
| Шпиндельдің айналу жиілігі | 9500 об/мин |
| Шөп шабу сызығының ені | 420 мм |
| Пышақпен шабу ені | 255 мм |
- Бағасы: 87 094 ₸

