
N70C үшін барабанды шегелер FUBAG (2.50x50 мм, сақиналы илемдеу, 9000 дана)
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
N70C үшін барабанды шегелер FUBAG (2.50x50 мм, сақиналы илемдеу, 9000 дана)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 3839 |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | 140174 |
| Биіктік_шиптор | 190.00 |
| Қалпақтың диаметрі, мм | 6,1 - 6,3 |
| Ұзындық_шиптор | 480.00 |
| Пікірлер саны | 1 |
| Пікірлер саны | 1 |
| Саны, дана | 9000 |
| Қысқаша атауы | N70C 50мм ермектелген шегелерге арналған FUBAG |
| Ең жоғары баға | 9876.60 |
| Ең төменгі баға | 9876.60 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | N70C 50мм ермектелген шегелерге арналған FUBAG |
| Сайттың атауы толық | N70C үшін барабанды шегелер FUBAG (2.50x50 мм, сақиналы илемдеу, 9000 дана) |
| Біздің ұсыныстар | НАУҚАН |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Пікірлер бойынша рейтинг | 5 |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 4997 |
| Жиынтықтың тауарлары | [] |
| Шиптордың ені | 330.00 |
| Штрих-код | 4260614313484 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

