
N70C үшін барабанды шегелер FUBAG (2.50x57 мм, сақиналы илемдеу, 9000 дана)
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
N70C үшін барабанды шегелер FUBAG (2.50x57 мм, сақиналы илемдеу, 9000 дана)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 3841 |
| TRADE IN | Иә |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | 140175 |
| Биіктік_шиптор | 210.00 |
| Қалпақтың диаметрі, мм | 6,1 - 6,3 |
| Ұзындық_шиптор | 480.00 |
| Саны, дана | 9000 |
| Қысқаша атауы | N70C 2.50х57мм ергенен жасалған шегелерге арналған FUBAG |
| Ең жоғары баға | 8202.60 |
| Ең төменгі баға | 8202.60 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | N70C 2.50х57мм ергенен жасалған шегелерге арналған FUBAG |
| Сайттың атауы толық | N70C үшін барабанды шегелер FUBAG (2.50x57 мм, сақиналы илемдеу, 9000 дана) |
| Біздің ұсыныстар | НАУҚАН |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 4913 |
| Жиынтықтың тауарлары | [] |
| Шиптордың ені | 330.00 |
| Штрих-код | 4260614313491 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

