
Бензинді қайшы DTL-52S, 52 см3, айырғыш штанга, 2 бөліктен тұрады Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бензинмен жұмыс істейтін Denzel DTL-52S триммері көгал шөптерін шабуға, аумақтағы қалың бұталарды кетіруге, кішкентай бұталар мен ағаш өскіндерін кесуге арналған. Ол күшейтілген полиамидті катушкамен, балық аулау сызығымен және беріктігі жоғары болаттан жасалған ара полотносымен жабдықталған. Триммер 2 жабдықпен жабдықталған: кесу сызығы және аралау дискісі, олар 25,5 см және 42 см кесу енін қамтамасыз етеді. Қуаты 3 а.к. екі тактілі қозғалтқыштың көлемі. 52 см3 дейін ұлғайтылды, ал газ багында 1,2 литр жанармай қоспасы бар. Триммер электр желісіне қосылмай жұмыс істейді, сондықтан ол дымқыл шөптерді шабуға және үйден алыс жерлерде жұмыс істеуге жарамды. Артықшылықтары: Қозғалтқыш цилиндрі кеуекті хроммен қапталған және шыңдалған, бұл поршеньдік топтың қызмет ету мерзімін бірнеше есе арттырады. Бензин мен майлау майы ыңғайлы диспенсерде (жинаққа кіреді) араластырылады және бір резервуарға құйылады. Жанармай багының мөлдір қабырғалары отын деңгейін бақылауды жеңілдетеді. Мұндай шешім қозғалтқыштың бос тұрып қалу қаупін азайтуға мүмкіндік береді. Газды құлыптау пернесі операторды жарақаттанудан сақтай отырып, қайшыны кездейсоқ қосудан сақтайды. Қажет болса, орауыштың жерге жеңіл соғуы арқылы кесу сызығының ұзындығы артады. Мұндай жартылай автоматты беру жүйесі оператордың уақытын үнемдейді, себебі қозғалтқышты өшіруді қажет етпейді. Қорғаныс қаптамасындағы кішкене пышақ, егер оның ұзындығы рұқсат етілген шектен асып кетсе, балық аулау сызығын кесуге арналған. Осылайша қозғалтқышты артық жүктемеден және қызып кетуден қорғау қамтамасыз етіледі. Қорғаныс қақпағы бұтақтар мен тастардың операторға секіруіне жол бермейді. Жабдықты жылдам ауыстыру опциясы жұмыс уақытын үнемдеуге және күрделі рельефі бар аймақтарға тез бейімделуге мүмкіндік береді. Эргономикалық велосипед тұтқасы асимметриялық пішінге ие, сондықтан оны ұзақ уақыт пайдаланғанның өзінде қолыңызда ұстауға ыңғайлы. Триммердің сапалы теңгерімі тіпті қиын учаскелерде де ыңғайлы маневр жасауға мүмкіндік береді, бұл ретте құрылғы жан-жаққа құлап кетпейді. Триммердің жиналмалы штангасы оны көлік құралына және сақтау орнына ықшам орналастыруға мүмкіндік береді. Жамбас қорғанысы бар иық белдігі оператордың қолындағы жүктеменің бір бөлігін алып тастайды және қайшы тиіп тұрған аяқты қорғайды. Оңтайландырылған дірілге қарсы жүйе тербелістерді басады, сондықтан денсаулыққа зиянсыз ұзақ уақыт жұмыс істеуге болады. Триммердің 7.8 кг жеңіл салмағы оны жылжытуды жеңілдетеді. Триммердің кепілдігі үш жылға дейін ұзартылды және орташа қызмет ету мерзімі кемінде 5 жылды құрайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 250 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 430 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 28.05.2025 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС RU C-CN.НА83.А.00917-21 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Стандарт-1" ОС "Сертификат-Стандарт" ЖШС |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/96266.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/ЕАЭО RU C-CN.НА83.А.00917-21.pdf |
| _пакеттегі ені | 940 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 7.8 кг |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Бау-бақша және егін жинау техникасы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 962-Триммеры бензиновые |
| Орамды бекіту | M10 x 1.25 LH |
| Сызықтың максималды диаметрі | 3 мм |
| Қуат | 3 а.к. |
| Қозғалтқыштың көлемі | 52 см3 |
| Жанармай багының көлемі | 1.2 л |
| Дискіні орнатуға арналған қону диаметрі | 25.4 мм |
| Максималды жүктеме кезінде отынды тұтыну | 1.2 л/сағ |
| Кесетін элемент | пышақ, сап |
| Бастаушы | қолмен |
| Қозғалтқыштың тактілігі | Екі тактілі |
| Қозғалтқыш түрі | Бензинді |
| Катушка түрі | полуавтоматическая |
| Қаламның түрі | велосипед бөлмесі |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Жанармай түрі | АИ-92 мен майдың қоспасы |
| Қаптама түрі | картон қорап 2 дана |
| Штанга түрі | разъемная |
| Шпиндельдің айналу жиілігі | 9500 об/мин |
| Шөп шабу сызығының ені | 420 мм |
| Пышақпен шабу ені | 255 мм |
- Бағасы: 52 930 ₸

