
Бензинді триммер DTL-52, 52 см3, алмалы-салмалы штанга, 2 бөліктен тұрады Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қозғалтқыш көлемі 52 см3 дейін ұлғайтылған Denzel DTL-52 бензинді қайшы DTL желісіндегі ең жоғары өнімділік параметрлерімен ерекшеленеді. Бұл сайттағы шөптерді ішінара кесуге де, жас бұталар мен ағаш өскіндерін кесуге де пайдалы. Екі кескіш құрал — желілік және аралау дискісі — 9500 айн/мин жылдамдықпен жұмыс істейді және сәйкесінше 25,5 см және 42 см кесу енін қамтамасыз етеді. Қуатты 3 а.к. қозғалтқыш отынды үнемді тұтынады, сондықтан резервуарды жиі толтырудың қажеті жоқ. Сымсыз жұмысының арқасында бензотриммер учаскенің кез келген бұрышында, тіпті ең шалғай жерде де қолдануға жарамды. Артықшылықтары: Поршеньдік топтың жоғары ресурсы сапалы бөлшектермен қамтамасыз етілген: қозғалтқыш цилиндрі кеуекті хроммен қапталған және шыңдалған. Жанармай қоспасын араластыруға арналған ыңғайлы диспенсер қайшымен бірге жеткізіледі. Жанармай деңгейін ыңғайлы бақылау үшін газ багының қабырғалары мөлдір етіп жасалған. Демек, жұмыстың күтпеген жерден тоқтауы болмайды. Тұтқадағы газды құлыптау қозғалтқыштың кездейсоқ іске қосылуына жол бермейді, бұл операторды жарақаттан қорғайды. Желіні жартылай автоматты түрде беру жүйесі катушканың жерге жеңіл соққысымен оның ұзындығын ұзартуға мүмкіндік береді. Бұл жағдайда қозғалтқыштың жұмысын тоқтатудың қажеті жоқ. Сызықтың рұқсат етілген ұзындығынан асып кеткен жағдайда, қайшы қаптамасындағы шектеу пышағы оны кесіп тастайды. Осылайша қозғалтқышқа артық жүктеме мен оның қызып кетуіне жол берілмейді. Қорғаныс қақпағы кесу бөлігін жабады, сондықтан операторға бұтақтар мен тастар ұшып кетпейді.Керек-жарақтарды ауыстыру бірнеше секунд ішінде жасалады, бұл жұмыс процесін айтарлықтай жеңілдетеді және жылдамдатады. Эргономикалық тұтқаның асимметриялық пішіні ыңғайлы ұстауды қамтамасыз етеді және оператордың қозғалысын шектемейді. Триммер мінсіз теңгерілген, сондықтан оны тіпті күрделі маневрлерде де бүйірлеріне жақындатпайды. Жамбас қорғанысы бар иық белдігі қолдың кернеуін жеңілдетеді және аяқты көгеруден қорғайды. Бірнеше амортизаторлардан тұратын дірілге қарсы жүйе тербелістердің оператор ағзасына әсерін азайтады және буындарды сау етеді. Триммердің салмағы аз қуатты модельдер сияқты небәрі 7.6 кг құрайды. Сондықтан онымен жұмыс істеу және жылжыту қиын емес.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 250 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 430 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 28.05.2025 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС RU C-CN.НА83.А.00917-21 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Стандарт-1" ОС "Сертификат-Стандарт" ЖШС |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/96265.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/ЕАЭО RU C-CN.НА83.А.00917-21.pdf |
| _пакеттегі ені | 1650 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 7.6 кг |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Бау-бақша және егін жинау техникасы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 962-Триммеры бензиновые |
| Орамды бекіту | M10 x 1.25 LH |
| Сызықтың максималды диаметрі | 3 мм |
| Қуат | 3 а.к. |
| Қозғалтқыштың көлемі | 52 см3 |
| Жанармай багының көлемі | 1.2 л |
| Дискіні орнатуға арналған қону диаметрі | 25.4 мм |
| Максималды жүктеме кезінде отынды тұтыну | 1.2 л/сағ |
| Кесетін элемент | пышақ, сап |
| Бастаушы | қолмен |
| Қозғалтқыштың тактілігі | Екі тактілі |
| Қозғалтқыш түрі | Бензинді |
| Катушка түрі | полуавтоматическая |
| Қаламның түрі | велосипед бөлмесі |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Жанармай түрі | АИ-92 мен майдың қоспасы |
| Қаптама түрі | картон қорап 2 дана |
| Штанга түрі | ажырамас |
| Шпиндельдің айналу жиілігі | 9500 об/мин |
| Шөп шабу сызығының ені | 420 мм |
| Пышақпен шабу ені | 255 мм |
- Бағасы: 52 610 ₸

