
Пышақ, 19 мм, тартылатын трапеция тәрізді қалақ, екі бөліктен тұратын Спарта корпусы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Екі компонентті корпуста жасалған, тартылатын трапеция тәрізді жүзі бар Спарта 78978 пышағы күнделікті өмірде де, құрылыс алаңында да қаптау және жөндеу жұмыстарын жүргізу кезінде пайдалы болады. Оның көмегімен картонды, былғарыны, тұсқағазды, линолеумды кесуге, монтаж көбігін кесуге болады. Жылжымалы пышақпен жұмыс істеу ыңғайлы — оның ұзындығын жүгірткі арқылы реттеу жеткілікті. Артықшылықтары 60 болаттан жасалған пышақ беріктігімен ерекшеленеді, бұл оның ресурсы мен сенімділігіне оң әсер етеді. Гофрленген екі бөліктен тұратын корпустың арқасында пышақ қолыңызда сырғып кетпейді. Пышақпен жұмыс істегенде қолдар шаршамайды, өйткені оның салмағы небәрі 76 г.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Өндіруші ел | Германия |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.076 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 180 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 55 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Топ | Пышақтар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 789-Шаруашылық пышақтары |
| Жүздің ұзындығы | 61 мм |
| Корпус материалы | металл+резеңке |
| Пышақ материалы | болат 60 |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Пакет |
| Пышақтың пішіні | трапеция |
| Пышақтың ені | 19 мм |
| Штрих-код | 4044996132532 |
- Бағасы: 887 ₸

