
Пневматикалық доңғалақ 3.00-8, ось ұзындығы 90 мм, ішкі мойынтірек D 16 мм Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 68971 пневматикалық дөңгелегі учаске бойынша жүктерді тасымалдауға көмектеседі. Ол көптеген арбаларға, мысалы, артикулдарға жарайды 689104, 689123, 689125, 689153, 689223, 689613, 68969 және 68961. Доңғалақ екі болат шарикті мойынтіректермен жабдықталған, сондықтан ол тіпті тегіс емес жерде де арбаның бірқалыпты жүруін қамтамасыз етеді. Артықшылықтары Доңғалақ үздіксіз дәнекерленген тігісі бар болат дискінің арқасында ауыр жұмысқа төтеп бере алады. Жиектің ұнтақ жабыны жоғары коррозияға қарсы әсерді қамтамасыз етеді. Пневматикалық доңғалақ дірілді сіңіреді, сондықтан онымен жұмыс істеу ыңғайлы. Дыбыссыз резеңке шина жұмыс кезінде қолайсыздықты тудырмайды, сондай-ақ үй-жайлардың ішінде жүктерді тасымалдау кезінде еден жабынын деформацияламайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 1.65 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 90 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 340 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 340 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Арбалар, дөңгелектер, камералар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 6881 - Колеса для тачек |
| Дөңгелектің диаметрі | 350 мм |
| Күпшектің ұзындығы | 90 мм |
| Диск материалы | Болат |
| Дөңгелектің материалы | резина |
| Қону диаметрі | 16 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996137933 |
- Бағасы: 3 842 ₸

