
Қалақты күрек, 215 х 305 х 1300 мм, тұтас металл, Ресей, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Sibrtech 61613, 215 x 305 x 1300 мм тұтас металл күрек, топырақты, қиыршық тасты, қиыршық тасты, тыңайтқыштарды жылжыту немесе ерітінділерді араластыру үшін қолданылады. Бүктелген жиектері бар кенеп сусымалы материалдарды ұстауға ыңғайлы, ал тұтас металл конструкциясы құралдың сенімділігін қамтамасыз етеді. Күрек кәсіби қолдануға арналған, бірақ оны күнделікті өмірде де қолдануға болады. Артықшылықтары Күрек серіппелі серіппелі болаттан жасалған, сондықтан оның сынуға төзімділігі жоғары. Сабақ пен кенеп коррозиядан қорғауды қамтамасыз ететін ұнтақ эмальмен қапталған. Тұтқаның жүзге дәнекерленген бекітпесі тойтармалармен нығайтылған, бұл күректің сыну қаупін болдырмайды. Пластикалық D-тәрізді тұтқа сенімді ұстауды қамтамасыз етеді және жұмыс кезінде жайлылықты арттырады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 2.3 кг |
| Ұзындығы | 1300 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 160 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1300 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 23.05.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | РОСС KZ.НА34.Н04575 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ОСП ООО "Вега" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/РОСС RU.НА34.Н04575.pdf |
| _пакеттегі ені | 215 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Топырақпен жұмыс істеуге арналған құрал |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 614-Күректер |
| Жұмыс бөлігінің ұзындығы | 305 мм |
| Құрылым | жиналмайтын |
| Тұтқаны бекіту | ручная дуговая сварка, заклепки |
| Жұмыс бөлігінің материалы | орташа көміртекті болат |
| Тұтқаның материалы | Полипропилен |
| Жұмыс бөлігін жабу | ұнтақ эмаль |
| Бренд елі | Ресей |
| Тұтқаның жабын түрі | ұнтақ эмаль |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Жұмыс бөлігінің ені | 215 мм |
| Штрих-код | 4606800059383 |
- Бағасы: 5 842 ₸

