
Жылу пушкасы ТВ-9 (тепловентилятор) 380 В, 3 режим, желдеткіш, 4500-9000 Вт Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех ТВ-9 электрлік жылу пистолеті қоймаларда, гараждарда, тұрмыстық, өндірістік және басқа жабық үй-жайларда желдетуге, жылытуға және жоғары ауа температурасын ұстап тұруға арналған. 820 м3/сағ өнімділігі бағытталған жылу ағынын тиімді қалыптастыруға және аумақты 100 м2 дейін жылдам жылытуға мүмкіндік береді. Қыздыру элементтері ретінде қажетті температураға дейін лезде қыздыруды қамтамасыз ететін дөңгелек қыздыру элементі қолданылады. Ол тот баспайтын болаттан жасалған, сондықтан ол кем дегенде 7 жыл ұзақ қызмет ету мерзіміне арналған. Желдеткіш жылытқышының кепілдігі 3 жылға дейін ұзартылды. Артықшылықтары: Екі режим - жылдам қыздыру үшін 9 кВТ қуатты пайдалануға болады, ал жылуды ұстап тұру үшін электр энергиясын орынды тұтынуды қамтамасыз ете отырып, 4,5 кВТ режимін орнату жеткілікті. Көп тапсырма - зеңбірек бөлмедегі ауа температурасын көтеру үшін ғана емес, сонымен қатар заттар мен беттерді, мысалы, дымқыл қабырғаны жылыту үшін де қолданыла алады. Термостат - температура қажетті деңгейде ұсталады, сондықтан қыздыру элементі қызып кетпейді және оның беріктігі қамтамасыз етіледі. Жылу релесі - корпус шамадан тыс қызған жағдайда қыздыру элементі өшіп, 1-2 минуттан кейін қайта қосылады. Бұл шешім зеңбіректі жойылудан қорғайды. Берік болат корпус механикалық әсерлерге төзімді, соның есебінен ішкі бөлшектер жақсы қорғалған. Ойластырылған пішін - ұзартылған цилиндр түріндегі конструкция ыстық ауаның бағытталған ағынын жасауға көмектеседі, бұл жылдам және тиімді жылытуды қамтамасыз етеді. IP20 қорғанысы - ауа кіретін және шығатын торлар диаметрі 12,5 мм-ден асатын бөгде заттардың мылтықтың ішіне енуіне жол бермейді, бұл қыздыру элементі мен желдеткіштің бұзылуынан қорғайды. Ыңғайлы басқару элементтері - реттеу тұтқалары бар блок корпустың жоғарғы жағында орналасқан, сондықтан оператор зеңбірек жұмысының параметрлерін оңай өзгерте алады. Бүйірдегі бекіткіш электр қозғалтқышының бұрышын реттеуді және ауа ағынын қажетті орынға бағыттауды жеңілдетеді. Резеңке элементтері бар эргономикалық тұтқа желдеткіш жылытқышын тасымалдауды жеңілдетеді. Тірек аяқтары - зеңбірек орнында тұрақты бекітіледі және максималды қуатта жұмыс істегенде де құлап кетпейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 11 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 425 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 335 мм |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/96432_96433_96434_96435_manual_print.pdf |
| _пакеттегі ені | 350 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Тепловая и климатическая техника |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 964-Электрлік жылу зеңбіректері |
| Максималды ток | 13,7 А |
| Қуат | 9 кВТ |
| Жылыту кезіндегі қуат | 9 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Ерекшеліктері | Қызып кетуден қорғау |
| Жылыту алаңы | до 100 кв. м |
| Қыздыру элементінің түрі | круглый тэн |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4606800061867 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

