
Пышақ, 19 мм, жиналмалы, пластмассадан жасалған екі бөліктен тұратын тұтқа, ауыстырылатын трапеция тәрізді қалақ, 5 Спарта қалақтары
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Пластикалық екі компонентті тұтқасы және 5 ауыстырылатын трапеция тәрізді қалақтары бар жиналмалы пышақ Спарта 78981 жөндеу және құрылыс жұмыстары кезінде тұрмыстық мақсатта пайдалану үшін пайдалы. Трапеция тәрізді жүзінің арқасында ол картоннан, линолеумнан, былғарыдан және басқа тығыз материалдардан жасалған дайындамаларды оңай кеседі. Жиналмалы конструкциясының арқасында пышақ тасымалдауға және сақтауға ыңғайлы және қауіпсіз. Артықшылықтары Пышақтар берік 60 болаттан жасалған, сондықтан олар ұзақ уақыт қызмет етеді. Резеңкеленген жабыны бар екі компонентті тұтқа сенімді ұстауды қамтамасыз етеді және жұмыс істеу ыңғайлылығын арттырады. Пышақ 5 қосалқы пышақпен жабдықталған, сондықтан оларды қосымша сатып алудың қажеті жоқ.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Өндіруші ел | Германия |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.126 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 10 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 120 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 20 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Топ | Пышақтар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 789-Шаруашылық пышақтары |
| Жүздің ұзындығы | 61 мм |
| Корпус материалы | пластик+резеңке |
| Пышақ материалы | болат 60 |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Пышақтың пішіні | трапеция |
| Пышақтың ені | 19 мм |
| Штрих-код | 4044996132549 |
- Бағасы: 1 427 ₸

