
Пышақ, 18 мм, жылжымалы қалақ, металл бағыттаушы, металл екі компонентті корпус Спарта
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ені 18 мм ұзартылатын жүзі және металл бағыттағышы бар Спарта 78982 пышағы металл екі бөліктен тұратын корпуста жасалған. Тұрмыстық мақсатта пайдалануға арналған, жөндеу кезінде және шығармашылықпен айналысу үшін пайдалы. Оның көмегімен картонды, линолеумды, былғарыны кесуге, тұсқағазды кесуге болады. Жылжымалы пышақ пайдалану үшін ыңғайлы және қауіпсіз, себебі пышақ корпусқа оңай тартылады. Артықшылықтары Пышақ корпусты зақымданудан қорғау үшін металл бағыттағышпен жабдықталған. Резеңкеленген ойықтары бар пластмасса корпус қолға сырғып кетпейді, соның есебінен пышақпен қолғапсыз жұмыс істеу ыңғайлы. Пышақтың жеңіл салмағы 65 г, тіпті ауыр пайдалану кезінде де шаршамай жұмыс істеуге мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Өндіруші ел | Германия |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.065 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 15 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 170 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 60 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Топ | Пышақтар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 789-Шаруашылық пышақтары |
| Жүздің ұзындығы | 109 мм |
| Корпус материалы | металл+резеңке |
| Пышақ материалы | болат 60 |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Пакет |
| Пышақтың пішіні | тікелей |
| Пышақтың ені | 18 мм |
| Штрих-код | 4044996132563 |
- Бағасы: 766 ₸

