
Тұтас металл алюминийден жасалған тар қалақ, Flower Lime, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad Flower Lime 62001 тар тұтас металл алюминий қалақшасы көрші екпелерге зақым келтіру қаупінсіз өсімдіктерді, гүлдерді, көшеттерді көшіру үшін оңтайлы болып табылады. Ең қолайлысы Жету қиын жерлерде жұмыс істеуге арналған бау-бақша құралдарының санатына жатады.Артықшылықтарыалюминий қорытпасынан жасалған құйылған конструкция шөміштің беріктігі мен сенімділігіне кепілдік береді, тығыз топырақпен жұмыс істеуге мүмкіндік береді.Құрал Шпатель коррозиядан қорғау үшін толығымен иммерсиялық пленкамен жабылған.Құралдың сүйір ұшы топырақты оңай кесіп тастайды, бұл жұмыс тиімділігін арттырады.Пышақта берілген тереңдіктегі ұңғымаларды дайындауға арналған өлшеуіш шкаласы бар.ЭСовок саусақ асты ойықтары бар эргономикалық тұтқамен жабдықталған, ыңғайлы ұстауды қамтамасыз етеді.Тұтқада шөмішті ықшам ілулі сақтауды ұйымдастыруға арналған тесік бар.Тіпті егде жастағы адамдар да құрылғыны басқара алады, өйткені оның салмағы небәрі 180 г.Құрал қорғаныс пленкасының арқасында қызықты дизайнмен ерекшеленеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.18 кг |
| Ұзындығы | 270 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 34 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 270 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 20.05.2020 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 1705 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/1705.pdf |
| _пакеттегі ені | 60 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Бақшаға арналған шағын құрал |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 633-Цельнометаллический инструмент, серия FLOWER LIME |
| Жұмыс бөлігінің материалы | алюминий қорытпасы |
| Тұтқаның материалы | Алюминий қорытпасы |
| Жұмыс бөлігін жабу | иммерсиялық пленка |
| Тұтқаны жабу | иммерсиялық пленка |
| Тұтқа | бір компонентті |
| Серия | Flower lime |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Жұмыс бөлігінің түсі | гүлді баспа |
| Жұмыс бөлігінің ені | 60 мм |
| Штрих-код | 4044996137117 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

